ATV Seven Ne Yapmaz - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
NAZLI Ozan hesaplaşması şahaneydi. Çok beğendim.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yalnız dizinin senaryosuna ciddi şekilde ayar çekilmiş şahane bir bölüm izliyoruz hareketlilik gelmiş diziye :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
9.Bölüm..

6 Ay sonra ile başladık ve bence ileriye sarması çok daha iyi olmuş hikayeye renk katmış. Yeni eklenen iki karakter de özellikle erkek karakter rollerine yakışmış diyebilirim.

Geçen hafta Twitter'da dizinin senaryo ekibine yazmıştım ortalığı karıştıracak birileri gerek hikayeye diye ve dinlemişler sağ olsunlar :A

Yeni Hikaye oldukça eğlenceli ve daha üstüne katmış umarım yarın en azından Totalde 3,50 ve üstü alır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
9.Bölüm..

6 Ay sonra ile başladık ve bence ileriye sarması çok daha iyi olmuş hikayeye renk katmış. Yeni eklenen iki karakter de özellikle erkek karakter rollerine yakışmış diyebilirim.

Geçen hafta Twitter'da dizinin senaryo ekibine yazmıştım ortalığı karıştıracak birileri gerek hikayeye diye ve dinlemişler sağ olsunlar :A

Yeni Hikaye oldukça eğlenceli ve daha üstüne katmış umarım yarın en azından Totalde 3,50 ve üstü alır.
Etkinlikte başını okudum, 6 ay geçti demek. sonrasına bakmıyorum. Birazdan izlerim bölümü:D
@Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ben bölümü beğendim gayet başarılıydı azıcık daha yüklenseler yükselebilir :D
şimdi @Aserat ın dizisini Tv den açtım bakıyorum. Bizim saat daha 10 ya ve buradada geç yayınlıyorlar. Tekrarımı daha ilkimi bilmiyorum bakalım.
Sonrada internetten bakacam SNY bölümüne :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Neyse Seven ne yapmaza döndüm. Diğerini başka zaman bakarım
@denizz19 dizinin enerjisi güzel, iyi başladı gibi, bakalım

Hahaahaha Ozanın çamaşırla imtihanı:F sapık :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Oy oy oy sonu fena bitti :D
Yeni karakterlerin sözleri fenaydı :)

9.Bölüm..

şimdi okudum bunu :A
bilmiyorum kafam karıştı biraz.
Ozan ve Nazlı yine ayrılar ve araya yeni kişiler girecek. Sıkabilir bazı izleyicileri ama diziye ayrı bir renk ve hareketlilik gelmiş o ayrı :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oy oy oy sonu fena bitti :D
Yeni karakterlerin sözleri fenaydı :)

şimdi okudum bunu :A
bilmiyorum kafam karıştı biraz.
Ozan ve Nazlı yine ayrılar ve araya yeni kişiler girecek. Sıkabilir bazı izleyicileri ama diziye ayrı bir renk ve hareketlilik gelmiş o ayrı :)
Bence güzel olmuş ama seyirciyi çekebileceğini düşünmüyorum pek bakalım yanılacak mıyım :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
11.Bölüm Final

Aslında izlemeyi düşünmüyordum ama sonunu getirmek istediğimden izledim. İlk bölüm havasını sürdürebilselerdi bu dizi şu an Meryem'i her türlü geçebilecek potansiyelde olurdu kanaatindeyim ama Gizem olayına döndükleri anda o hava gözümde söndü. Aslında kötü gitmiyordu ama senaryo her geçen bölüm kötüleşmeye başladı ve çıkmaza girdi. O da yetmedi fragmanlar özensizce hazırlandı.

Finale bakıyorum iyi değil kötü de değil orta tempoda sıradan ama yine de güzel bir sona bağlandığını düşünüyorum. NAZLI OZAN çifti güzeldi seyircide çok seviyor sosyal medyada fazlasıyla destekçi var ancak saydığım koşullar yerine getirilmediği için uzun soluklu olamadı.

Her şeye rağmen ekibin emeğine sağlık, tatlı naif bir iş ama tam olarak istediğini yakalayamayan bir iş oldu. Oyunculara da yeni işlerinde başarılar. :)

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Son bölüm de diziye tat geldi ozanla nazlı kavuştu ama ona aşık iki kişinin hiç bir seyden haberi yok orası muamma olarak kaldı
Final bölümü olduğundan habersiz tekrarını izlerken bir anda final olduğunu fark ettim .
Hiç olmazsa yarım kalmadı son bölümlerde ki gibi o tatda gitseydi dizi uzun soluklu olabilirdi