Serena'nın İlk Fragmanı Yayınlandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1410809476.jpg

2 yıldan beridir vizyona giremeyen Jennifer Lawrence'ın ve Bradley Cooper'ın başrollerini paylaştığı Serena filminden ilk fragman paylaşıldı.

Geçtiğimiz sene American Hustle'da yardımcı oyuncu kategorilerinde Oscar adaylığı kazanan ikilinin 3. ortaklığı olacak olan filmin yönetmenliğini Danimarkalı yönetmen Susanne Bier yapıyor.

1929 senesinde geçen filmde Lawrence ve Cooper bir karı kocayı canlandıracaklar. Serena ve kocası George yeni bir yere taşınırlar ve orada yeni bir hayata yelken açarlar. Çok hırslı bir kadın olan Serena'nın kusuru onu daha da hırslı yapacaktır. Hamile kalamayan Serena'nın, kocasının evliliğinden önce bir çocuğunun olduğunu öğrenmesiyle hayatı daha da değişecektir.

Filmin vizyon tarihi 12 Kasım olarak tahmin ediliyor.

İşte filmin ilk fragmanı:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beklediğimden daha hareketli geldi fragman ama çok hoş. Heyecanla bekliyorduk zaten. Birde 29 ekonomik buhrana çok az değinecekler demekki konuyu ben bu şekilde tahmin etmiyordum ama görsellik falan muhteşem.

2. bir pürüz var. Jenniffer'ın iki filmide aynı tarihte giriyor vizyona. bence hata. Açlık oyunları biraz daha ertelenmeli.

@berkann 27 kasım sinemalarda demiyor mu. 12 kimin tahmini.(b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Beklediğimden daha hareketli geldi fragman ama çok hoş. Heyecanla bekliyorduk zaten. Birde 29 ekonomik buhrana çok az değinecekler demekki konuyu ben bu şekilde tahmin etmiyordum ama görsellik falan muhteşem.

2. bir pürüz var. Jenniffer'ın iki filmide aynı tarihte giriyor vizyona. bence hata. Açlık oyunları biraz daha ertelenmeli.

@berkann 27 kasım sinemalarda demiyor mu. 12 kimin tahmini.(b)
@kaan955 açıklamış zaten. Konuyu kendim yazınca IMDb'yi baz aldım, fragmanı izlememiştim, hala da izlemedim gerçi. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Anladım ben ama onlardan bana ne demek istiyorum bence konuda önemli olan ben ne zaman izleyeceğim.:D

Birde orada Türkiye yayın tarihi yok.:eek:
Nerede izleyeceğine bağlı. :D Biri yollar şimdide izlersin, işleri sıkı tutarlarsa 4-5 ay bile sürebilir izlemen. :D

Sinema'da izlemek istersen 2015'in ilk aylarında yollarlar muhtemelen buraya.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nerede izleyeceğine bağlı. :D Biri yollar şimdide izlersin, işleri sıkı tutarlarsa 4-5 ay bile sürebilir izlemen. :D

Sinema'da izlemek istersen 2015'in ilk aylarında yollarlar muhtemelen buraya.

Ben sinemada izlemek istemiştim ama olmayacağı için evde sinema ortamı oluşturacağız artık.:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fragman fena değil bu ikili için her türlü izlenir ama öyle çok da albenisi olan bir film gibi gözükmedi. :)

Bu arada biraz bilgi vereyim filmle ilgili.

Film istenildiği gibi olmadığı için birçok kez kurgusu değiştirilmiş. Son hali de çok fazla beğenilmemiş sanırım ama artık çıkması gerekiyordu bir şekilde. :):)

Film bu yılki Oscar yarışında olmayacak. Amerika'da vizyona girmeyecek yıl sonuna kadar. Büyük ihtimal Oscar'a oynayabilecek bir film değil ve bu nedenle hiç o sulara girmeyecekler ama İngiltere'de ve diğer ülkelerde yıl sonundan önce yayınlanabilir.