ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dedikodumu yapıyorsunuz diye çok sinirlenecektim :) ama alıntı yaptığım iki pargraftaki mesajlara bakınca aranızda iletişim problemi olduğuna karar verdim:) siz daha derdinizi birbirinize anlatamıyorsunuz dedikodu sizin neyinize :))
Cocuk derken senden bahsettim(erkeklere çocuk denir ya hani). Hogatan gerçekten sinirlenior galiba senin çocugun var dedikçe:F Baksana gerçek cocuk sanmış:F
yada @Çiğdem- uykusuzluğa alişik değil bizim gibi :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Cocuk derken senden bahsettim(erkeklere çocuk denir ya hani). Hogatan gerçekten sinirlenior galiba senin çocugun var dedikçe:F Baksana gerçek cocuk sanmış:F
yada @Çiğdem- uykusuzluğa alişik değil bizim gibi :A
bende onu diyorum senin mesajından bahsettiğin şeyle @Çiğdem- in alğıladığı şey arasında dağlarca fark var:) siz birbirinize derdinizi anlatana kadar zaten yorulursunuz :) dedikodu yapmayada fırsat bulamazsınız ben hiç araya girmesemde olur :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bende onu diyorum senin mesajından bahsettiğin şeyle @Çiğdem- in alğıladığı şey arasında dağlarca fark var:) siz birbirinize derdinizi anlatana kadar zaten yorulursunuz :) dedikodu yapmayada fırsat bulamazsınız ben hiç araya girmesemde olur :)
Biz zaten gıybet yapmıyoruz ki :X Diyip diyip koyuyoruz :F Herkes kendi kafasında anlaşılan ama seviyoruz bu hayatı:F