'Sen İste Yeter' Yeni Saatinde!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'Sen İste Yeter' Yeni Saatinde!

Sen-Iste-Yeter-detail-photo-d040391d-0ae1-4619-b08f-4864a0027be6-mpositioned-640x250.jpg

FOX'un yeni gündüz kuşağı programı 'Sen İste Yeter' saat değiştiriyor!

Karga Film'in yapımcılığını üstlendiği, sevilen oyuncu ve sunucu Hande Ataizi'nin sunumuyla ekranlara gelen küsleri barıştırmayı ve hayalleri gerçekleştirmeyi amaçlayan program Pazartesi'den itibaren 16.15'de ekranlara gelecek.

Program daha önce 13.15'de yayınlanıyordu. 'Sen İste Yeter' canlı yayınla Pazartesi'den itibaren yeni saati 16.15'de Hafta İçi Her Gün FOX'ta!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğru saat, olması gereken saati buydu. Ben olsam programı izdivaça çeviririm, Hande Ataizi harika sunar programı. Biraz kafa çalıştırsınlar. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Doğru saat, olması gereken saati buydu. Ben olsam programı izdivaça çeviririm, Hande Ataizi harika sunar programı. Biraz kafa çalıştırsınlar. :A

Hande göbek atarak açılış yapıyor programın ortasında yine danslar şarkılar durup dururken çok iyi ya. :F İnanıyorum olacak izdivaç. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
:eek: Bugün programa Petek Dinçöz bağlandı telefonla Uçankuş'tan haber bekliyorum zaten sen de dur şimdi. :F
İzlemedin mi? Flash'dakinde de hem izdivaç oluyor hem genel sohbet, kadınların değişimi hayat hikayeleri falan. Yine Flash TV ilk oldu bu formatta. :A Sunucusu da çok tatlı. :bhr:

Haha bakalım nasıl haber yapacaklar. :F

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İzlemedin mi? Flash'dakinde de hem izdivaç oluyor hem genel sohbet, kadınların değişimi hayat hikayeleri falan. Yine Flash TV ilk oldu bu formatta. :A Sunucusu da çok tatlı. :bhr:

Haha bakalım nasıl haber yapacaklar. :F

Denk geldim pilates yapıyordu bir kadın. :F İzdivaç olmadı daha bizde hiç. :T:

kız handeyi de harcamayın.ss

Bana bıraksalar zirveye taşırım izdivaçla. :A