Selma Ergeç ‘Vatanım Sensin’ Dizisinde!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Selma Ergeç ‘Vatanım Sensin’ Dizisinde!

selma-ergec-nereli-1024x682.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin'e yeni bir oyuncu katıldı!

Yapımını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Yağmur - Durul Taylan ve Burak Arlıel’in yaptığı, başrollerinde ise Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Baki Davrak, Senan Kara, Miray Daner, Pınar Deniz ve Kubilay Aka gibi isimlerin yer aldığı yapıma daha önce 'Asi', 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Gönül İşleri'nde rol alan Selma Ergeç dahil oldu. Güzel oyuncu dizide ‘Halide Onbaşı’ olarak da bilinen, Türk edebiyatının önemli kalemlerinden yazar ve siyasetçi Halide Edib Adıvar’ı canlandıracak.

Vatanım Sensin, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
:eek: Dizi coşar böylece,Halide Edip Adıvar'ı canlandıracakmış üstelik aşk yönünü düşürüp tarihi anlatacak olmaları çok güzel.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Sesini duymuştum ama bir süre dizilere ara verdiği söylenince dahil olmasına pek ihtimal vermemiştim. Öte yandan Halide Edip Adıvar gibi bir ismi canlandıracak olması da işin bonusu. :Z

:eek: Dizi coşar böylece,Halide Edip Adıvar'ı canlandıracakmış üstelik aşk yönünü düşürüp tarihi anlatacak olmaları çok güzel.
Aşkı düşürecekleri nereden malum? :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sesini duymuştum ama bir süre dizilere ara verdiği söylenince dahil olmasına pek ihtimal vermemiştim. Öte yandan Halide Edip Adıvar gibi bir ismi canlandıracak olması da işin bonusu. :Z

Aşkı düşürecekleri nereden malum? :A

Aynı diziyi izlediğimizden emin miyiz dizide başrollerin aşkı yok gibi bişi:A hem sen bana 10bin konusu aç. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizide cevdetin annesi hariç sadece berguzar iyi kadın oyuncu olarak duruyor bence neftalimidir nedir tevfiğin yanında olan şu kadın berbat bir oyuncu cevdetin kızları zaten fiyasko üstüne birde yetmiyormuş gibi @xemrexxx in beceriksiz kadın oyuncularından birini daha getirmişler ayoll
:A :A :A