Selen Soyder 'Hangimiz Sevmedik'ten Çıkarıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Selen Soyder 'Hangimiz Sevmedik'ten Çıkarıldı!

39764cf7-c263-4e7a-b92d-7cb03356a72e.jpg

TRT 1'in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik'te şok bir ayrılık yaşandı.

Başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Gül Onat ve Mehtap Bayri'nin paylaştığı yapımın çekimleri sırasında Yaman ve Soyder arasında bardakların havada uçuştuğu sert bir kavga yaşandı ve yargıya taşınan bu durum sonrasında BSK Yapım, Soyder ile olan anlaşmanın feshedildiğini açıkladı.
Değerli Basın Mensupları,

TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan dizimiz ‘Hangimiz Sevmedik’ setinde başrol oyuncularımız Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan olumsuzluk sizlerin de bildiği gibi kamuoyuna yansımıştır. Konunun istenmeyen çeşitli manalara çekildiğinin saptanması üzerine kamuoyuna açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

Hayatın her alanında olduğu gibi, bazen dizi setlerinde böyle anlaşmazlıklar olabilmektedir. Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu olan TRT’nin bir kanalı olan TRT 1’de yayınlanan dizimiz, büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Kamu yayıncılığı bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden TRT, tüm yayınlarını geçmişte olduğu gibi bugün de büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirmektedir. Biz de BSK Yapım olarak bu konuda büyük bir sorumluluk taşımaktayız. Dizimizde yaşanan her türlü olumsuzluğu, anlaşmazlığı ve haksızlığı kontrol altına almak ve önlemek zorundayız.

İki oyuncu arasında hukuka taşınmış bir anlaşmazlığın, arkasında kocaman bir ekip ve emek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ dizi setinde huzuru bozacağı, performansı etkileyeceği düşüncesindeyiz.

Hem izleyicimize, hem de yayıncı kanalımız TRT’ye karşı duyduğumuz bu sorumluluk ile dizimizin başrol oyuncuları Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan ve yargıya intikal eden bu tatsız olay sebebi ile oyuncumuz Selen Soyder ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunmaktayız.

Konunun doğru şekli ile yansıtılması konusunda iş birliğinizi rica eder, ülkemizin içinde bulunduğu bu üzücü dönemde ortaya çıkan bu durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtiriz.

Saygılarımızla,

Çağrı Bingüller

BSK YAPIM

Hangimiz Sevmedik, Yapımcı
Hangimiz Sevmedik, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de TRT 1'de!
Orijinal formatta oku

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kadının hayrına olmuş daha iyi bi diziyle dönebilir köseme cariye olarak ta gelebilir yaşlı cariye olarak Kösemin işlerini yapar @xemrexxx @Çiğdem- :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Eeee simdi ne olacak ben bu diziyi severek izliyorum onlarin arasindaki anlasmazlik diziyi de etkiliyor
Yerine baska birini mi.getirecekler

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Eeee simdi ne olacak ben bu diziyi severek izliyorum onlarin arasindaki anlasmazlik diziyi de etkiliyor
Yerine baska birini mi.getirecekler

Bence yerine yeni biri getirilir. Itır karakteri olmasi gerekiyor.
ben yeni gelen kisi ile dizinin daha eglenceli olacagini dusunuyorum . Selen cok donuk ve soguktu rolünde

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bence yerine yeni biri getirilir. Itır karakteri olmasi gerekiyor.
ben yeni gelen kisi ile dizinin daha eglenceli olacagini dusunuyorum . Selen cok donuk ve soguktu rolünde
Aynen ya ne kani.soguk kadin o.bor.lale devrine yakisti
Itır olması şart
Tutup itir i bir yere gondermesinlerde oyle sacma olur

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aynen ya ne kani.soguk kadin o.bor.lale devrine yakisti
Itır olması şart
Tutup itir i bir yere gondermesinlerde oyle sacma olur

Tarikla evlilikleri daha patlamadi oyuzden o karaktere devam ederler diye dusunuyorum. yok eger ayrilip gidersede Gulşen karakteri gelir :A (galiba o yoktu dizide)

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bu kadının ne mal olduğu ortada zaten ayoll benim saydırmama gerek yok cnm :A :A :A

Tarikla evlilikleri daha patlamadi oyuzden o karaktere devam ederler diye dusunuyorum. yok eger ayrilip gidersede Gulşen karakteri gelir :A (galiba o yoktu dizide)

Aaa geçmiştedemi var böyle olayları bilmiyordum gerçekten şaşırdm ya :flushed:
4be2896d66d17689940b538950cc38a6.jpg
b1d7e3602faa81f90b8cdff5fa7b6b40.jpg

Çiğdemin bu cocuk varken kızı haklı bulacağını kimse düsünnmüyordu ki zaten yapımcı da Cigdem gibi dusunmus zaten devir kas devri :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben Lale Devri dizisinde ettiği kavgada Serenay'ı tutmuştum çünkü çok sinsi bir tipi var zaten o dönem Yer Gök Aşk'tan Lale Devrine sette sevilmediğini için gönderiliyor haberleride çıkmıştı.:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Lale Devri seti dizi gibiydi. Serenay'ın elinden Tolgahan'ı kaptı. Sonra kavgalar olaylar. Hatice Aslan ile Gül Onat taraf oldular bu ayartmadan sonra kavga gürültü.:F

Lale devri setinde diğer olayı biliyorum ben Kenan bal Gül onata tokat atmıştı Serenay
ile Selenin kavgasını bilmiyordum evet Tolgahan ile sevgililerdi Selen ayrıldılar vay bee
neler oluyormuş bu dizi setlerinde be :Fbunların kavgalarından ayrı bir dizi olur demi
umut

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Lale devri setinde diğer olayı biliyorum ben Kenan bal Gül onata tokat atmıştı Serenay
ile Selenin kavgasını bilmiyordum evet Tolgahan ile sevgililerdi Selen ayrıldılar vay bee
neler oluyormuş bu dizi setlerinde be :Fbunların kavgalarından ayrı bir dizi olur demi
umut

Serenay ile sevgiliydi Selen gelince ayrıldılar. Sinsi bu kız.:D Selen ile Serenay kavgalı olunca Hatice Aslan ve Kenan Bal Serenay'ı destekledi. Gün onat Selen'i ve öyle uzadı olaylar.:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Serenay ile sevgiliydi Selen gelince ayrıldılar. Sinsi bu kız.:D Selen ile Serenay kavgalı olunca Hatice Aslan ve Kenan Bal Serenay'ı destekledi. Gün onat Selen'i ve öyle uzadı olaylar.:F

:FOlaylara bak sen ay umut sende setteymişsin gibi ne güzel anlatıyorsun
olayları böyle Tolgahan ile Serenay evet sevgili idi onu biliyorum