'Seksenler'in Çekimleri Başladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2529783_810x458.jpg

TRT 1'in sevilen dizisi 'Seksenler'in çekimleri başladı!

Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner ve Berat Yenilmez gibi isimlerin yer aldığı dizinin 'coronavirüs' nedeniyle ara verilen çekimlerine yeniden başlandı

'Seksenler' yeni bölümleriyle yakında TRT 1'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son bölümler de her ne kadar sıksa da izlettiriyordu. Yaz boyu yayınlanırsa ve izleyecek bir şey olmazsa izlerim. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya dizideki karakterler 30'lu yaşlarını oynuyor hepsi yaşını gösteriyor artık uzatmayın be kardeşim ilk çıktığı zaman biz de izliyorduk suyunu çıkarmayın ya :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya dizideki karakterler 30'lu yaşlarını oynuyor hepsi yaşını gösteriyor artık uzatmayın be kardeşim ilk çıktığı zaman biz de izliyorduk suyunu çıkarmayın ya :A

360'ta yayınlanan bölümlerin tadını hiç bölüm veremez. İlk bölümler daha keyifliydi. :(

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Birol Güven prime time'da diziler ile yarışamayız diyordu en son. Kanal ne derse onu yaparız falan da demişti.
Yarışır aslında, en azından yazın yarışır. İyi bir güne koy, en azından ilk 10'a girer, A/B grubunda girer en azından. Bu dizi, aslında alternatif bir dizi. Dramdan sıkılanlar için bir kaçamak, bir komedi sığınağı, gülme ve aileyle birlikte izlenebilecek bir şey.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yarışır aslında, en azından yazın yarışır. İyi bir güne koy, en azından ilk 10'a girer, A/B grubunda girer en azından. Bu dizi, aslında alternatif bir dizi. Dramdan sıkılanlar için bir kaçamak, bir komedi sığınağı, gülme ve aileyle birlikte izlenebilecek bir şey.

Yarışamaz demektense denenmeli, ki bence yarışır. Hem günlük olması senaryoyu tüketiyor, sürekli tekrara düşüyor.

TRT'nin yaz işi olmadığından PT'de yayınlar belki belli olmaz. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yarışamaz demektense denenmeli, ki bence yarışır. Hem günlük olması senaryoyu tüketiyor, sürekli tekrara düşüyor.

TRT'nin yaz işi olmadığından PT'de yayınlar belki belli olmaz. :bilmem:
Bir de iş yükü artıyor. Tamam, süre kısalıyor ama hafta içi olarak düşündüğümüzde yine aynı hesaba geliyor. Aynı hesabın üzerinde hatta. 50 dakikadan hesaplarsak, dört saatin biraz üstünde oluyor. Haliyle bu da oyuncuları yoruyor. Her güne yaymanın da mantığı yok. Sonuç olarak bir kişi için bu mevzu, bir müddet sonra iş gibi oluyor. İzleyici haftalık dilimde izlerse daha iyi olur. Her gün otur, aynı saatte izle, bu hem zaman kaybı, hem de iş gibi bir şey oluyor. Tutunamayanlar gibi yapsınlar örnek vermek gerekirse. Süre kısalsın, haftalık olsun ve belli bir günde yayınlansın. Tutunamayanlar risk alıyor örneğin, izleniyor da, çok iyi olmasa da. Ben oyuncu olsam, haftalık dört saatin üzerine çıkan bir işte rol almak istemem, sıkar çünkü. Bu da verimliliği düşürür zaten dizide. Arada denk geldim de zaten, günlük olunca o eski havasından uzaklaşmış gibi görünüyordu.

• Beğendim