Seksenler Yeni Sezonu (9. Sezon) Ne Zaman Yayınlanacak?

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,345
Puanı
1,060
Başrollerinde Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga gibi isimlerin bulunduğu Seksenler dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu.

Yaz sezonu boyunca haftada tek gün olarak yayınlanacak dizinin yeni sezonu Perşembe akşamları izleyici ile buluşacak.

Dizinin yeni sezonunda kadroya birçok isim dahil olurken, dizideki mekanlara da lise sahneleri ve oyun salonu eklendi.

Dizide ayrıca 2021 yılına ait görüntülere de yer verilecek.

Seksenler yeni sezonu ile 24 Haziran 2021 Perşembe akşamı ana haberden hemen sonra TRT 1'de!

1623081410929.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,218
Puanı
1,060
Seni de yönetime rapor edelim o zaman. :A

Ben de senin o diziyle göz göre göre zamanını kaybettiğin fikrini yok sayıyorum. :A
İzlemiyorum ki :A hiç bir zamanda dur diziye bakayım deyip ertelediğim birşey olmadı. İlk senesinde işten geç geliyordum, evdekiler izliyordu ve hep son 1 saat bakardım ve ilgimi çekiyordu. Dizinin film tadında çok bölümleride oldu ama aylar önce artık tüm dizileri bıraktım yoksa hâlâ arada kısa videolara baktığım oluyor. Kaliteli güzel bir dizi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,165
Puanı
1,061
İzlemiyorum ki :A hiç bir zamanda dur diziye bakayım deyip ertelediğim birşey olmadı. İlk senesinde işten geç geliyordum, evdekiler izliyordu ve hep son 1 saat bakardım ve ilgimi çekiyordu. Dizinin film tadında çok bölümleride oldu ama aylar önce artık tüm dizileri bıraktım yoksa hâlâ arada kısa videolara baktığım oluyor. Kaliteli güzel bir dizi
O kadar yazmışsın ama son cümlenle her şeyi yerle bir etmişsin. :A Kalitenin ve güzelliğin haberi var mı bundan. :A