Sedef Avcı 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor! | Star TV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1615195768175.png

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Denizcan Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizinin 29. bölümüne, son olarak Hükümsüz dizisine konuk olan güzel oyuncu Sedef Avcı konuk olacak.

Menajerimi Ara, yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Eyvah eyvah Teşkilat'ın düşüremediği reytingleri o düşürecek gelecek hafta AB'de 3 geliyor. :( :A

Şaka bir yana güzel konuk. :Z Sezon başından beri bekleyen @Özgür'ün gözü aydın. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oha oha oha. Haberi görünce o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki heyecandan konuyu açmakta zorlandım. :Z @Aserat ın dediği gibi “BENİM BAZEN TÜRKÇE YETMİYOR”

Aylardır istediğim şey sonunda gerçek oldu. :bhr: Menajerimi Ara'ya konuk olmasını o kadar çok istiyordum ki. :Z Barış Falay ve Fatih Artman gibi çok yakın dostlarıyla yeniden aynı projede olacak. :Z Canan Ergüder ve Ahsen Eroğlu ile sahneleri vardır inşallah ay kalbim. :bhr:

Teşekkürler Ay Yapım, teşekkürler Gaye Sökmen. :bhr: Bölüm güzel olursa Ekin Atalar'a bile teşekkür edeceğim. :A Umarım güzel bir hikaye yazmıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,661
Puanı
860
Aaa bu iyiymiş işte. Stand up yapamayan kadın olsa keşke.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Oha oha oha. Haberi görünce o kadar şaşırdım ve mutlu oldum ki heyecandan konuyu açmakta zorlandım. :Z @Aserat ın dediği gibi “BENİM BAZEN TÜRKÇE YETMİYOR”

Aylardır istediğim şey sonunda gerçek oldu. :bhr: Menajerimi Ara'ya konuk olmasını o kadar çok istiyordum ki. :Z Barış Falay ve Fatih Artman gibi çok yakın dostlarıyla yeniden aynı projede olacak. :Z Canan Ergüder ve Ahsen Eroğlu ile sahneleri vardır inşallah ay kalbim. :bhr:

Teşekkürler Ay Yapım, teşekkürler Gaye Sökmen. :bhr: Bölüm güzel olursa Ekin Atalar'a bile teşekkür edeceğim. :A Umarım güzel bir hikaye yazmıştır. :A
4. sezondan bir bölümde onun için uygun hikaye (stand-up yapmaya karar veren bir dram oyuncusu) var sayılır ama o mu uyarlanır yoksa sıfırdan mı bir şey yazılır bilmiyorum. :A Orada Gabriel'in oyuncusuydu ama burada değiştirebilirler aynı hikaye olursa. :A

• Harika

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziye gelmişken menajerini bari kendi arasın. En son hangi dizide izledik hatırlamıyorum zira. Gülben Ergen hezimetinden sonra nefes aldıran bir konuk. Bu dizide konuklara yazılan hikayeler konuk olmak için olsun diye yazıldığı için beğenmiyorum ama izleyecek olanlar için güzel gelişme.
Ay dur hemen heves kaçırma. :A Son zamanlarda iyi proje seçiyor maşallah. :A Hükümsüz'e konuktu orada döktürmüştü. Şu sıralar zaten bir dizide uzun süreli oynayacağını düşünmüyorum. Geçen sene konuştuğumuzda da “sektörde nolacağı belli değil bazen çok içime sinen proje bile kısa sürebiliyor” demişti. Pandemi var üstelik çocuğu hep evdeydi onunla da ilgilenmiştir. Eşi de zaten hep şehir dışı çekimlerinde. Ama bu haber çok iyi oldu. :Z
------

4. sezondan bir bölümde onun için uygun hikaye (stand-up yapmaya karar veren bir dram oyuncusu) var sayılır ama o mu uyarlanır yoksa sıfırdan mı bir şey yazılır bilmiyorum. :A Orada Gabriel'in oyuncusuydu ama burada değiştirebilirler aynı hikaye olursa. :A
Aaaaaaa heyecan yaptım bak konu harika. :A Ben güya geçecektim 4.sezona. :A Sıfırdan yazmasın orijinalden alsın. :A

Zaten tüm güzel oyuncular Çınar'ın oluyor. :A

Hey gidi be İlkin Tüfekçi, Aslı İnandık, Murat Dalkılıç derken haftalar sonra muhteşem konuk geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Ay dur hemen heves kaçırma. :A Son zamanlarda iyi proje seçiyor maşallah. :A Hükümsüz'e konuktu orada döktürmüştü. Şu sıralar zaten bir dizide uzun süreli oynayacağını düşünmüyorum. Geçen sene konuştuğumuzda da “sektörde nolacağı belli değil bazen çok içime sinen proje bile kısa sürebiliyor” demişti. Pandemi var üstelik çocuğu hep evdeydi onunla da ilgilenmiştir. Eşi de zaten hep şehir dışı çekimlerinde. Ama bu haber çok iyi oldu. :Z
------

Aaaaaaa heyecan yaptım bak konu harika. :A Ben güya geçecektim 4.sezona. :A Sıfırdan yazmasın orijinalden alsın. :A

Zaten tüm güzel oyuncular Çınar'ın oluyor. :A

Hey gidi be İlkin Tüfekçi, Aslı İnandık, Murat Dalkılıç derken haftalar sonra muhteşem konuk geldi. :A
Fazla heyecan yapma Ekin daha o bölümü izlememiş olabilir çünkü. :A İlk bölümü uyarladıktan bir ay sonra ikincideki hikayeyi anca uyarlayabildi. :A Ama şimdi düşününce hiç fena olmadı. :Z

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fazla heyecan yapma Ekin daha o bölümü izlememiş olabilir çünkü. :A İlk bölümü uyarladıktan bir ay sonra ikincideki hikayeyi anca uyarlayabildi. :A Ama şimdi düşününce hiç fena olmadı. :Z
İzlesin bir zahmet ve hakkıyla uyarlasın. :A Bu kadar kötü seçimlerden sonra harika bir konuk gelmiş, fırsatı kaçırmasın. :Z

Ay Yapım'la arası bozuk diyorlardı bir ara Sedef için, projelerinde oynamıyor diye halbuki hala Kerem Çatay ve eşi ile görüşüyor. :A Bu haber de yalanladı. :Z Darısı Ay Yapım bünyesindeki uzun soluklu işlere. :Z :Z

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
İzlesin bir zahmet ve hakkıyla uyarlasın. :A Bu kadar kötü seçimlerden sonra harika bir konuk gelmiş, fırsatı kaçırmasın. :Z

Ay Yapım'la arası bozuk diyorlardı bir ara Sedef için, projelerinde oynamıyor diye halbuki hala Kerem Çatay ve eşi ile görüşüyor. :A Bu haber de yalanladı. :Z Darısı Ay Yapım bünyesindeki uzun soluklu işlere. :Z :Z
Yani bu dizi kaçan fırsatlarla doldu taştı ama neyse. :A En azından bu haberin de etkisiyle 28. bölümü daha hevesle izlersin artık. :A

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Fanlar her gün PR diye yırtınıp duruyor ama konukların ünlülüğüne göre reyting artsa Çağatay ve Tuba varken 10 alması gerekirdi. Yani Sedef Avcı geliyor diye duyursalar ne olacak yine bölümün içeriğinde bitiyor iş. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi düşündüm de konuk olmak yerine Melisa olarak da gelebilirmiş aslında yakışırdı. :A
Evet ya ne güzel olurdu. :( Bu sefer senin gibi düşüneyim, belki konuk değil kalıcıdır. :A Hayrettin ve Almila Ada konusunda da sen öyle yapmıştın ya. :A
------

Fanlar her gün PR diye yırtınıp duruyor ama konukların ünlülüğüne göre reyting artsa Çağatay ve Tuba varken 10 alması gerekirdi. Yani Sedef Avcı geliyor diye duyursalar ne olacak yine bölümün içeriğinde bitiyor iş. :A
Biliyorum onu be sadece bu kadar sevineceklerini düşünmemiştim fanların. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
Evet ya ne güzel olurdu. :( Bu sefer senin gibi düşüneyim, belki konuk değil kalıcıdır. :A Hayrettin ve Almila Ada konusunda da sen öyle yapmıştın ya. :A
Onlarda Koray, Merve gibi karakter isimleri söylenmişti burada öyle bir şey olmadığına göre düz konuk. :A

• Üzücü

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060

Senin için izlerim Sedefli kısımları :A
Gözün aydın bu arada :bhr:

• Harika