Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Artık Susma - Tanıtım Fragmanı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Seda Sayan ve Uğur Arslan ile Artık Susma - Tanıtım Fragmanı

945b3c95-ed0e-4dfa-8eca-f83b36371bb6.jpg

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Artık Susma' başlıyor!

Geçtiğimiz sezonlarda 'Evleneceksen Gel' programını sunan ikili format ve isim değişikliğiyle ekranlara dönüyor. Cinayet ve olayları aydınlatacak Seda Sayan ve Uğur Arslan, 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren 'Artık Susma' diyecek.

Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunumuyla 'Artık Susma' 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 15.00'te Show TV'de! İşte tanıtım fragmanı:

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahahaha haykırdım, Uğur Arslan mafya babası gibi olmuş. Bu tip ve kılık nedir? :eek: :F @mrt-06 @xBUGRAx

Fragman çok iddialı olmuş, beğendim ben. Seda Sayan'dan ikinci bir Müge Anlı olur. Çok da başarılı yapar, biraz abartır ama olur o kadar. Hayırlı olsun. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Yuh bunlarda mı. :F
Böylelikle büyük kanalların tümünde bu tarz program oldu. :eek:
Ama bu izlenir gibi, baya hararetli olacağı kesin. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Neyse ki evlilik programları kalktı da gündüz kuşağımıza kalite geldi. Teşekkürler RTÜK, teşekkürler hökümet yetkilileri, teşekkürler Türkiye.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hahahaha haykırdım, Uğur Arslan mafya babası gibi olmuş. Bu tip ve kılık nedir? :eek: :F @mrt-06 @xBUGRAx

Fragman çok iddialı olmuş, beğendim ben. Seda Sayan'dan ikinci bir Müge Anlı olur. Çok da başarılı yapar, biraz abartır ama olur o kadar. Hayırlı olsun. :D

'Vicdan hatırladıkça hiçbir suç unutulmaz' :A Stüdyoya yazsın bunu 'Herkes kalbinin ekmeğini yer' sözü gibi. :F

eemangt

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
21
Puanı
24
kaç tane kriminal program oldu sayamadım vallahi. yalnız tüm bu olanlar atv'ye çok büyük haksızlık. esra erol tek olduğunda evlilik programını gayet üsturuplu bir şekilde yapıyordu.evlilik programlarının olmamasını tercih ederim ama yayından kalkmayı gerektiren bir raddeye gelmiyordu durum. seda sayan ve zuhal topal gelince işin ayarı kaçtı. özellikle zuhal topal'ın programı tam bir kurgu ve bu tür programların kaldırılmasının baş sorumlusu kendisi.
müge anlı bu programı yıllardır gayet iyi bir şekilde yürütüyor. şimdi herkes bu tür programlara üşüşünce burda da işin ayarı kaçacak ve bu programlar da tartışılmaya başlanacak. televizyon ekranlarının ne kadar çöp olduğu belli, rekabette reyting almak için her şeyi yapacakları malum.
inşallah müge anlı esra erol'un akıbetine uğramaz. televizyon ekranları için gayet işe yarar bir iş yapıyor çünkü.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Artık susma derken ne tarz bir program yapacakmış

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Şimdiye kadar ki en iddialısı olmuş, eee Show yapıyor tabii. :cool:

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bunlarda iyi ikili oldu kopamıyor lar

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Komik.:lol:

Seda yine ajanslardan toplar insanları, onları ünlü eder sonra dizi çekerler. :A

Evlilik programlarının sonunu getiren Seda muhtemelen bu formatın da sonunu getirecektir, Rtük olaya el atacaktır. :A