SBT Reytingleri Artık Yok!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ama yakın bi fikir oluşturuyodu. :) çok ekstrem oluyor sbt'de 15 alıp tns de 9 almak. Genelde aşağı yukarı yakındı total karşılAştırması. :) kötü oldu bence..
İntikamın A/B'de 6 alıp SBT'de 1 alması, Seksenlerin ZKFO'nun SBT'de 4 reyting yüksek çıktığı gibi ekstrem durumlar da vardı. :X

°°°mobil mesaj°°°

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben anlıkları takip etmiyordum uzun zamandır, benim açımdan sorun yok :)

Diziler başlamadanda sonuçları açıklayabilirim 15 dakikada bir açıklamama gerek yok:) sonuçları önceden görebiliyorum yarınki reytingleri bugünden paylaşırım :))
O zaman bugünün ilk 5'i ni alalım destere :D

İntikamın A/B'de 6 alıp SBT'de 1 alması, Seksenlerin ZKFO'nun SBT'de 4 reyting yüksek çıktığı gibi ekstrem durumlar da vardı. :X

°°°mobil mesaj°°°
Ab'yi karıştırma :A o tam bi paradokstu. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu olay çok kötü oldu:( Forumun en aktif yeriydi:X Neyse artık son zamanlarda bende girmemeye başlamiştim. Benim yeni favivori bölümüm yabancı dizi bölümü olmuştu. Bence @OzaN artık oraya daha aktif hale getirmelisin. Yeni bir dizi başladiğinda illa 2 kişi olması şartını boş verip direk dizinin konusu aç :X Düşen hit sayısını oraya aktarmiş olursaun (bir nebzede olsa)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,651
Puanı
1,061
Biz kendi anlıklarımızı kendimiz yapsak olmaz mı ya vadi ve kpa olmasa foruma girmek içimden gelmiyor :-)

ikoncan ile Tapatalk'tan gönderildi.