''Savaşçı'' Dizisine Protesto Çağrısı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Savaşçı'' Dizisine Protesto Çağrısı!

d821167d-1af4-4d92-b578-008f187ef183.jpg

FOX'un sevilen dizisi ''Savaşçı'' dizisindeki huzursuzluklar kamuoyuna yansıdı, Sinema TV Sendikası boykot çağrısı yaptı!

Yapımcılığını Limon Film - Hayri Aslan'ın üstlendiği dizinin başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Yıldız Çağrı Atiksoy yer alıyor. Dizi setinde uzun süredir huzursuzluk yaşandığı iddiaları konuşuluyordu, Sinema TV Sendikası açıklama yaptı. Açıklamada set ve emekçiler boykota çağrıldı.

İşte Sinema TV Sendikası'nın yaptığı açıklama:

Orijinal formatta oku

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Asker dizileri arasında en vasat dizi bu. Diyalogları 10 yaşında çocuk yazıyor galiba? Geçen izledim dayanamadım kapttım. Daha önce de çoğu kez bu sebepten ötürü zap yapmıştım. İsimsizler ve SÖZ'ün -özellikle İsimsizler'in- senaristini ve sanat yönetmenini tebrik etmek lazım. İsimsizler yayınlandığı her bölümde beni şaşırtıyor. KanalD gibi bir kanalda Kurtlar Vadisinden daha çok milliyetçilik yapıldığını ilk defa gördüm. Yakın zamanda en başından itibaren başlayacağım.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Asker dizileri arasında en vasat dizi bu. Diyalogları 10 yaşında çocuk yazıyor galiba? Geçen izledim dayanamadım kapttım. Daha önce de çoğu kez bu sebepten ötürü zap yapmıştım. İsimsizler ve SÖZ'ün -özellikle İsimsizler'in- senaristini ve sanat yönetmenini tebrik etmek lazım. İsimsizler yayınlandığı her bölümde beni şaşırtıyor. KanalD gibi bir kanalda Kurtlar Vadisinden daha çok milliyetçilik yapıldığını ilk defa gördüm. Yakın zamanda en başından itibaren başlayacağım.
Pala bıyıklı lakaplı ülkücü komiser, milliyetçi soslu Polat Alemdar kırması gibi karakterlerin pis dış güçleri hakladığı İsimsizler sizin kitleyi daha çok gaza getiriyor. Bundan yıllar önce savcısı olduğunuz Ergenekon yaftalarına konu olan askerlerin hikayeleri sizi heyecanlandırmaz, o yüzden izleme bence de.

Bir süre önce bulunduğum için söylüyorum bu dizinin seti gerçekten çok uğraştırıcı. İlk bölümlerdeki basit okul sahneleri bile 4-5 tekrardan sonra bitiyordu kim bilir çatışma sahneleri ne kadar sürüyordur. Askeri bir dizide zorlu çekim şartları normal karşılanabilir ama ödeme konusu doğruysa can sıkıcı tabi ki.