Sıla'dan Yepyeni Albüm Geliyor!

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Saydığın isimlerin hiçbiri Sıla'ya yetişemeyecek inşallah :A
Baktığımızda Murat Boz ve Ajda Pekkan albümlerinde Sıla parçası yer alacak. O yüzden bir nevi fazladan Sıla albümü olacak :D Saışlarda Tarkan , Ajda Pekkan ve Sıla üçlüsü ilk üçte yer alır. Ama kim kime fark atar bilemem. Ajda Pekkan ve Tarkan albümü iyi olursa Sıla otomatik olarak 3. olur diyebiliriz. Onların 2000'den önceki yıllardan kalma kitleleri de var çünkü. Ama ben Ayşe Hatun Önal'ın albümünü de çok merak ediyorum. Çok iddialı konuştu 11 şarkının hepsi hit olacak falan diye açıklama yaptı. Erdem Kınay'la falan çalışıyor şu sıralar. @OzaN

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Baktığımızda Murat Boz ve Ajda Pekkan albümlerinde Sıla parçası yer alacak. O yüzden bir nevi fazladan Sıla albümü olacak :D Saışlarda Tarkan , Ajda Pekkan ve Sıla üçlüsü ilk üçte yer alır. Ama kim kime fark atar bilemem. Ajda Pekkan ve Tarkan albümü iyi olursa Sıla otomatik olarak 3. olur diyebiliriz. Onların 2000'den önceki yıllardan kalma kitleleri de var çünkü. Ama ben Ayşe Hatun Önal'ın albümünü de çok merak ediyorum. Çok iddialı konuştu 11 şarkının hepsi hit olacak falan diye açıklama yaptı. Erdem Kınay'la falan çalışıyor şu sıralar. @OzaN
Murat Boz ve Ajda Sıla şarkısı okuyacaklar demek bir gün herkes okuyacak :A

İsmini yavaş yavaş duyuruyor işte aynurcuğum :)

15 yıla kalmaz sılayı geççez inşallah :)
15 yıla kalmaz mı :A sıla 15 yıl sonra 50 yaşına girer :F

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Murat Boz ve Ajda Sıla şarkısı okuyacaklar demek bir gün herkes okuyacak :A

15 yıla kalmaz mı :A sıla 15 yıl sonra 50 yaşına girer :F
Ajda Pekkan'ın albümüyle ilgili bayağı haber çıktı duymadın mı sen? Gülşen ve Sıla'nın birer şarkısı olacak. Orada da rekabet edecekler diye bir sürü haber çıktı. İlk klip hangisinin şarkısına çekilecek falan.