Sıla Yılbaşında Hangi Kanalda?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

Sıla Yılbaşında Hangi Kanalda?

51e1128f-5b09-4afc-8b79-63632b921ece.jpg

Sevilen şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sıla'nın yılbaşında hangi kanalda olacağı belli oldu!

Sıla en sevilen şarkılarıyla saat 19'dan itibaren Kral Pop ve Kral TV'den "Kral akustik" programına konuk olarak izleyicilerle buluşacak. Sıla daha önce de yılbaşında Kral Pop'ta program yapmıştı.

"Sıla ile Yılbaşı Özel" 31 Aralık Cumartesi 19.00'da Kral Pop'ta!

İşte yılbaşı özel tanıtımı;

Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sıla adına özel konular açılıyor işte Sıla bu yüzden farklı. :A Bir heyecandır sardı gidiyor yarın akşam 19:00 itibariyle kanalımız belli. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güzel gelişme ama her şarkısını sevmiyorum çünkü çoğu şarkıyı çok ağır nakaratsız okuyor ama konuşmadığımız ieyler var albümünden 2-3 sevdiğim şarkısı vardı son albümündende çıkış şarkısını sevdim ara sıra kontrol ederim kral tvyi sevdiğim 5 şarkısına falan denk geldikçe bakarım böyle tekli konser havasında olan programlar hep ilgi görür :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Güzel gelişme ama her şarkısını sevmiyorum çünkü çoğu şarkıyı çok ağır nakaratsız okuyor ama konuşmadığımız ieyler var albümünden 2-3 sevdiğim şarkısı vardı son albümündende çıkış şarkısını sevdim ara sıra kontrol ederim kral tvyi sevdiğim 5 şarkısına falan denk geldikçe bakarım böyle tekli konser havasında olan programlar hep ilgi görür :F
Sıla'yı herkes dinler ama herkes sevemez. Zaten onu Sıla yapan bu özelliği. .ss

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sıla adına özel konular açılıyor işte Sıla bu yüzden farklı. :A Bir heyecandır sardı gidiyor yarın akşam 19:00 itibariyle kanalımız belli. :D
@denizz19 kral pop kapisina çadir kurmuş:A
Canlı değildir herhalde, kasetten canlı yayın yaparlar. Ne kadar teknik konuştum. :A

Çadırı ben evde kurdum bekliyorum :A
Bir şey diyecektim de neyse. :A :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sılam canlı okur teypten okumaz .ss

De de merak ettim :F
Umarım. Çünkü Tarkan arkadaki 100 kişilik orkestrayı çalıyormuş gibi yaptırıp kasetten okumuştu. :A

Boşver abiyane bir tabir şimdi söylemek hoş olmaz ayrıca sen anlamışsındır. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tarkan da önemli bir değerimiz şimdi yerme, zamanında az Kuzu Kuzu demedik. Engerek dengerek. :A

Senin içini dışa yansıtsak dış dünya hayata küser. :A
Sıla değil ama benim için :A

İçim de dışım da bir aslında niye beni beğenmiyorsun bilemedim :A tamam itiraf ediyorum anlamıştım :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
genelde slowlrını beğenmem hareketlilerini seviyorum ama yan benimleyi beğendim ayoll şu aylarda klip çekerse iyi olur :A :A :A
Senin o bağırmalı dediğin nakaratlar Sıla'nın çoğu şarkısında var ama olmayan şarkıları da çok iyi duygu veriyor haksızlık etme yolarım seni valla .ss

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sıla değil ama benim için :A

İçim de dışım da bir aslında niye beni beğenmiyorsun bilemedim :A tamam itiraf ediyorum anlamıştım :F
Şaka yapıyorum bonişim seni sevdiğimi biliyorsun zaten. :D

Bu arada şimdi Tarkan'ın tanıtımına denk geldim Star'da, yine kasetten okuyor arkadakiler çalıyormuş gibi yapıyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin o bağırmalı dediğin nakaratlar Sıla'nın çoğu şarkısında var ama olmayan şarkıları da çok iyi duygu veriyor haksızlık etme yolarım seni valla .ss
hahah hareketlilerde varda slowları çok ağır okuyor ayoll mesala yan benimle şarkısını çok güçlü okumus o şekil okuduğu slowları çok az var :F

Şaka yapıyorum bonişim seni sevdiğimi biliyorsun zaten. :D

Bu arada şimdi Tarkan'ın tanıtımına denk geldim Star'da, yine kasetten okuyor arkadakiler çalıyormuş gibi yapıyor. :A
tarkan var diye seviniyordum ama sadece türk sanat müziği olmaz inş ayoll albümüne bende çok destek verdim ama yılbasında tarkanın geçmiş hit şarkılarıyla coşmak varken türk sanatmüziğiyle kim içini şişirirki ayoll :( :( :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
hahah hareketlilerde varda slowları çok ağır okuyor ayoll mesala yan benimle şarkısını çok güçlü okumus o şekil okuduğu slowları çok az var :F

tarkan var diye seviniyordum ama sadece türk sanat müziği olmaz inş ayoll albümüne bende çok destek verdim ama yılbasında tarkanın geçmiş hit şarkılarıyla coşmak varken türk sanatmüziğiyle kim içini şişirirki ayoll :( :( :(

Kız senin yılbaşında planların neydi kızlarla toplanacaktınız demi:D:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Oluruna Bırak - Boş Yere - Cam - Can Dostum - Saki - Sevişmeden Uyumayalım daha sayayım mı? .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız senin yılbaşında planların neydi kızlarla toplanacaktınız demi:D:D
her yıl başında bizde yatılı kalan 2 arkadaşım var ama bu sefer annemler köyde kutlucak dedem davet etmiş ben affını istedim :A ilk defa evde tek kutlucaz gündüz gelicekler yarın işte pasta börek tavuk akşama hazırlık yapacaz akşamada dilediğimiz gibi kutlarız
:A :A :A