Söz - Tanıtım Fragmanı | Star TV

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Söz - Tanıtım Fragmanı | Star TV

C6Ub-yfWMAA_tj_-1024x678.jpg

Star TV'nin iddialı asker dizisi ''Söz''ün fragmanı yayınlandı!

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Çağan Atakan Arslan ve Eren Vurdem'in paylaştığı; yapımcılığını Tims&B Yapım'ın, senaristliğini Ethem Özışık'ın, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği "Özel Kuvvetler" temalı bir aksiyon- dram olan dizi, nişanlısının ölümü üzerine intikam planları yapamaya başlayan bir bordo berelinin hikayesini anlatıyor.

İşte Söz dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı;

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Tanıtım çok güzel olmuş bakalım nasıl bir dizi olacak

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu dizi ile İsimsizler baya ilgimi çekti ama diğer Savaşçı tutmaz gibi hem fox gibi kanalda o tarz bi dizi ilgi çekmez

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Şahane tek kelime ile. Yalnız dizide Aybike Pusat denilen kız var mı bilmiyorum. Dizinin twitter hesabında Meriç Aral takibe alınmış. İnşallah Meriç olur.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tanıtımı beğendim, Tolga ve Atakan da var, izlemeye çalışacağız :D

Yalnız dizi yüksek ihtimalle Pazartesi'ye gelir, Star'ın haftaiçi dolu çünkü, haftasonu da olmaz bu dizi. @Çiğdem- senin de düşüncelerini alalım cadıcım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tanıtımı beğendim, Tolga ve Atakan da var, izlemeye çalışacağız :D

Yalnız dizi yüksek ihtimalle Pazartesi'ye gelir, Star'ın haftaiçi dolu çünkü, haftasonu da olmaz bu dizi. @Çiğdem- senin de düşüncelerini alalım cadıcım :A
Çarşamba iş görür cnm ertuğruldan baska reyting alan dizi yok 2.sırayı 7 reyting civarı götürseler 2.sezon zirve onların olur kara sevda biticekti o bitince gelir belki erken biterse :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Bana bu diziyi Ethem Özışık bile izletemeyecek belli. Ama alıcısı olanlara iyi seyirler.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çarşamba iş görür cnm ertuğruldan baska reyting alan dizi yok 2.sırayı 7 reyting civarı götürseler 2.sezon zirve onların olur kara sevda biticekti o bitince gelir belki erken biterse :A
Kara Sevda'yı erken bitireceklerini sanmıyorum, yeterli reytingleri aldığı için Haziran'ı görür sanırım, Ay Yapım dizisi bir de :D

Tabii bu dizi için en uygun gün Çarşamba aslında dediğin gibi, Pazartesi İçerde Kırgınlar ve Survivor karşısında pek varlık gösteremez. ss

Yarın Evlat Kokusu başlıyor Kanal D'de, o tutmazsa Çarşamba'yı düşünürler aslında :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kara Sevda'yı erken bitireceklerini sanmıyorum, yeterli reytingleri aldığı için Haziran'ı görür sanırım, Ay Yapım dizisi bir de :D

Tabii bu dizi için en uygun gün Çarşamba aslında dediğin gibi, Pazartesi İçerde Kırgınlar ve Survivor karşısında pek varlık gösteremez. ss

Yarın Evlat Kokusu başlıyor Kanal D'de, o tutmazsa Çarşamba'yı düşünürler aslında :D
kara sevdada 6 küsür ile 2.oluyordu sanırım evet ama zaten final yapacak ayoll ben olsam mayısta bitirirdim :A :A :A

cuma günü şuan dizisi yok sanırım starın kiralık aşkın yerine gelen dizi hemen bitmişti sonra ne oldu bilmiyorum ayoll :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kara sevdada 6 küsür ile 2.oluyordu sanırım evet ama zaten final yapacak ayoll ben olsam mayısta bitirirdim :A :A :A

cuma günü şuan dizisi yok sanırım starın kiralık aşkın yerine gelen dizi hemen bitmişti sonra ne oldu bilmiyorum ayoll :F
Geçen hafta İstanbullu Gelin başladı işte ilk bölümüyle, Özcan Deniz ve Aslı Enver'in dizisi :A

Totali pek parlak değil ama ab ve abc1'i iyiydi, haftaya yükselebilir gibime geliyor bakalım :D

Söz dizisinin Nisan'dan önce başlaması lazım zaten aksiyon dizisi yaza doğru izlenmez, 27 Mart Pazartesi'nde başlayacağı iddiaları da var bakalım neler olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen hafta İstanbullu Gelin başladı işte ilk bölümüyle, Özcan Deniz ve Aslı Enver'in dizisi :A

Totali pek parlak değil ama ab ve abc1'i iyiydi, haftaya yükselebilir gibime geliyor bakalım :D

Söz dizisinin Nisan'dan önce başlaması lazım zaten aksiyon dizisi yaza doğru izlenmez, 27 Mart Pazartesi'nde başlayacağı iddiaları da var bakalım neler olacak :A
pazartesi olursa hiç şans bile veremem ayoll bir günde en fazla 2 dizi izleyeöiyorum içerde kırgın çiçekler var 3 e çıkaramam aynı günde :A :A :A

sende survivormu içerdemi ne izleyeceğini şaşırmıssın ayoll ve 3.bir diziyle bence sende uğraşamazsın :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
pazartesi olursa hiç şans bile veremem ayoll bir günde en fazla 2 dizi izleyeöiyorum içerde kırgın çiçekler var 3 e çıkaramam aynı günde :A :A :A

sende survivormu içerdemi ne izleyeceğini şaşırmıssın ayoll ve 3.bir diziyle bence sende uğraşamazsın :A :A :A

Ben vakit olursa netten bakarım :A

Ama inşallah başka gün olur da birlikte izleyebiliriz tabii :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Dizide Görkem Sevindik ve Burak Sevinç de varmış, Pazartesi ve Salı günü dışında kesinlikle izlerim :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

Dizide Görkem Sevindik ve Burak Sevinç de varmış, Pazartesi ve Salı günü dışında kesinlikle izlerim :)
perşembe 5 reytingi geçer mi @EFE UYSAL :A