Söz | 40. Bölüm - Hafız'a Veda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
591045c861361f0bc42a279e.jpg

''Söz''ün son bölümünde Hafız'ın şehit olması yürekleri dağladı...

İzleyicinin gözyaşlarını tutamadığı bölümde Mustafa Yıldıran'ın canlandırdığı 'Hafız' karakterini son kez izledik. İşte ''Hafız'a Veda'' klibi...

@Sherlock @gözlemci @Çiğdem- @Yakamoz-Asi @vadikızı @eskici ve izleyen diğer herkes...​

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hafız'ın bayrağın inmemesini sağladığı sahne de çok iyiydi, dediğin gibi dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın muazzam bir iş çıkartmış. @Yiğitt

Bu sahnede de Hafız'ın şuana kadar ki bölümlerden derlenen görüntülerini izledik, özellikle çocuğunun doğumunu gösterdiklerinde gözlerim doldu. Unutulmayacak bir karakterin altına imzasını attı Mustafa Yıldıran, Mestan karakteri de unutulmazdı. Çok iyi bir oyuncu kesinlikle.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizim insanlar kaliteyi sonradan göruyor:A Bak Çukur mesela yavaştan düştü sonracıma Aras iyi değil dedik adamı abarttıkça ne oldugunu gördük:A
Aaa bu dizide Vartoluydu 1.bölümden dedim favorim bu diye henüz diğer forum üyeleri pek hitlik durumunda değilken :A :A :A

Merte oranla Yamaç pek ilgi çekici değil hele Vartolu etkili olmadı bölümlerde naptığıyla çok iliglenmiyorum :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa bu dizide Vartoluydu 1.bölümden dedim favorim bu diye henüz diğer forum üyeleri pek hitlik durumunda değilken :A :A :A

Merte oranla Yamaç pek ilgi çekici değil hele Vartolu etkili olmadı bölümlerde naptığıyla çok iliglenmiyorum :A :A :A
Diyorum ki Mert de ilgi çekici değildi:A Aras olarak düşün. Karakter olarak düşünme:A