RTÜK'ten 'Sadakatsiz' Dizisine Ceza! | Kanal D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,176
Puanı
1,060
Dizinin başında +7 ya da +13 gençlere olumsuz örnek olabilir uyarısı var mıydı? Bu uyarının yapılmamasına mı takıldılar acaba? Yoksa aşırı saçma bir ceza olmuş.
Ben uyarlamayı izlemedim ama +10 diye yazıldığını duydum @Özgür ?
Daha dizi 5 bölüm yayınlandı ve diğer yayınlanacak olan bölümlerde sorun teşkil edecek çok detay var. Buna ayar çekerler gibi.

• İlginç
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,343
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
"Genel izleyici kitlesi" ile yayınlanan, küçücük çocuğun eline silah veren diziye hiç bir şey yok ama Öğretmen ve Sadakatsiz'e ceza ver. Ne kadar iyi ya. İyi ki varsın RTÜK (!)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben uyarlamayı izlemedim ama +10 diye yazıldığını duydum @Özgür ?
Daha dizi 5 bölüm yayınlandı ve diğer yayınlanacak olan bölümlerde sorun teşkil edecek çok detay var. Buna ayar çekerler gibi.
Dünden beri 1 bildirim görünüyordu meğer buymuş, kaç sayfa geriye gittim de ancak gördüm. :F "7+" ve 'Olumsuz Örnek Oluşturabilecek' yazıyor başlarken. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,176
Puanı
1,060
Dünden beri 1 bildirim görünüyordu meğer buymuş, kaç sayfa geriye gittim de ancak gördüm. :F "7+" ve 'Olumsuz Örnek Oluşturabilecek' yazıyor başlarken. :A
Oh iyi olmuş :ppp:
Baya sinir bozucu oluyor o durum ya :A :A arkadaşım +10 demişti, demek yanlış bilgilendirdi beni :A 2. sezon pek +7 değil ama :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oh iyi olmuş :ppp:
Baya sinir bozucu oluyor o durum ya :A :A arkadaşım +10 demişti, demek yanlış bilgilendirdi beni :A 2. sezon pek +7 değil ama :A
Bildiriminin 3.sayfaya düşmesine sinir oldum. :A Birinin durumuna yorum yapınca diğer yorumların da bildirimi geliyor dün hep onlar geldi, seninki de arkaya düşmüş. :A

Az önce Kanal D'nin sitesinden baktım öyle yazıyordu hatta şiddet-korku da yazıyordu. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi