RTÜK'ten Evlilik Programlarına Rekor Ceza!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,775
Puanı
1,061
Medyaradar, Medyatava, Medyaloji hepsinde haber var, aç bak kör mü oldun. :F Ben hızlı adamımdır. :D @Çiğdem- ablam bana The Flash der mesela. :A
Dikkat et çikinellanin pilli oğlanla
Medyaradar, Medyatava, Medyaloji hepsinde haberi var, aç bak kör mü oldun. :F Ben hızlı adamımdır. :D @Çiğdem- ablam bana The Flash der mesela. :A
dikkat et çikinellanin pilki oğlanla binbir fantezisi vardir:A
İ

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ancak ceza kapanacak diyorlar ama.fos

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En çok eleştirilen Zuhal ama en az ceza alan o olmuş. Az yanlış yapıyor demek ki. RTÜK'u tebrik ederim.:)
Esra Erol neden o kadar uçmuş onu anlamadım? Seda daha fazla abartıyor oysaki. :D
Esra, Seda daha çok şey yaptığı ya da Zuhal daha az şey yaptığından değil hepsi aynı maddelerden ceza aldı, para cezası kanalların toplam reklam gelirinin %1'ine göre veriliyor. :D

Şu kısım;
"Evlilik ve benzeri 6 programa “Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkelerine aykırılık”, “İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırılık”, “Kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde olamayacağı ilkesine aykırılık”, “Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen, kadınlara yönelik baskılara teşvik eden ve kadını istismar eden programlar yapılamayacağı ilkesine aykırılık” maddelerinden ceza kesildi."

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Esra, Seda daha çok şey yaptığı ya da Zuhal daha az şey yaptığından değil hepsi aynı maddelerden ceza aldı, para cezası kanalların toplam reklam gelirinin %1'ine göre veriliyor. :D

Şu kısım;
"Evlilik ve benzeri 6 programa “Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkelerine aykırılık”, “İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırılık”, “Kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde olamayacağı ilkesine aykırılık”, “Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen, kadınlara yönelik baskılara teşvik eden ve kadını istismar eden programlar yapılamayacağı ilkesine aykırılık” maddelerinden ceza kesildi."
Zuhal en başarılısı :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
:eek::rolleyes:o_O:T::(:X:A:Z:F

Bu isin duayeni o:cool: gofik:A en cok ondan alacaklar tabi:bhr:
Gotik ne yaa ??

""Evlilik ve benzeri 6 programa “Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkelerine aykırılık”, “İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırılık”, “Kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde olamayacağı ilkesine aykırılık”, “Toplumsal cinsiyet eşitliğine ters düşen, kadınlara yönelik baskılara teşvik eden ve kadını istismar eden programlar yapılamayacağı ilkesine aykırılık” maddelerinden ceza kesildi.""

%1'dir çünkü ATV Kırgın Çiçekler'deki bebek sahnesiyle ve Star TV de Anne dizisiyle geçtiğimiz haftalarda yine bir ceza almıştı para olarak da konuda geçen rakamlara yakındı.
Yani 50 milyon TL aylık kazanç :)

Dikkat et çikinellanin pilli oğlanla
dikkat et çikinellanin pilki oğlanla binbir fantezisi vardir:A
İ
Çiğdem in değil benim var Emre'nin

İstisnalar kaydeyi bozmadığı için derim. :A
Kayde değil doğrusu gay ide ay çok pardon kaide

Son düzenleme: