Rogue One: A Star Wars Story Filminin Fragmanı Çıktı

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Danger UA! yeni bir haber konusu açtı

Rogue One: A Star Wars Story Filminin Fragmanı Çıktı

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yüksek ihtimal sinemada gideceğim 2016 filmlerinden birisi daha. :D Hikayenin odağı da güzel bir dönem. 1977 Star Wars filminin öncesini anlatıyor, Death Star planlarının nasıl çalındığını. Çok iyi gözüküyor konu. Fragmanı da beğendim. Merakla bekliyorum. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Büyük ihtimalle benim de izlemeyeceğim film olacaktır, en azından önceliğim olmayacak. Bunlar da Marvel gibi sürekli üretmek amacındalar fakat onlar kadar çeşitli olmadıkları için zor gözüküyor şimdilik. Spinn Off çekeceksiniz bırakın şu asileri askerleri de bugüne kadar hiç değinilmemiş Star Wars evrenine ait karakterleri işleyin. Normal Star Wars serisinden daha ilgi çekici ve değişik olmayan üstelik senaryo anlamında bir tamamlayıcısı da olmayan Spin Off'u niye izleyelim ki?

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Büyük ihtimalle benim de izlemeyeceğim film olacaktır, en azından önceliğim olmayacak. Bunlar da Marvel gibi sürekli üretmek amacındalar fakat onlar kadar çeşitli olmadıkları için zor gözüküyor şimdilik. Spinn Off çekeceksiniz bırakın şu asileri askerleri de bugüne kadar hiç değinilmemiş Star Wars evrenine ait karakterleri işleyin. Normal Star Wars serisinden daha ilgi çekici ve değişik olmayan üstelik senaryo anlamında bir tamamlayıcısı da olmayan Spin Off'u niye izleyelim ki?

Genel senaryoyla hiç alakasız bir Spin Off değil ki bu. İlk Star Wars filmini izleyen herkes nereden çıktı bu planlar, bunların eline nasıl geçti gibi sorular sormuştur. Çünkü film direk bu konudan başlıyordu. Kimse ne olduğunu anlamadan herkes bu planların peşine düştü bir anda. Bu hikaye de arada yaşanan olayları aydınlatmak için iyi bir seçim bence ilk Spin Off için. Ama şu Marvel meselesine katılıyorum. Sürekli üretim yapmak istersin ama yaptığın işler belirli bir kalitenin üstünde olmazsa, bu filmler sadece gişe için yapılmış basit senaryolardan ibaret olur. Star Wars bunu bu şekilde yaparsa Spin Offlar pek tatmin edici olmayacaktır. Umalım da kaliteli, eli yüzü düzgün yan filmlerle gelirler. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bundan 6 ay önce olsa hiç ilgimi çekmeyen bir film olarak bakardım ama The Force Awakens sonrası Star Wars evreninden her şeye açık bir hale geldim. :):)

Bu filmi de bekliyoruz bakalım çok kötü eleştiriler almadığı takdirde sinemada yerimizi alırız. :):)