''Reyting Tahminleri Yarışması'' Nisan Ayı Yüzdeleri

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Ben yarışı ortada hiç bırakmadım ama.Ayrıca korkak yarışıyorsunuz siz.Birçok zorlu tahmini yapmaktan kaçıyorsunuz :)

Hep ayni iddialar Deniz, her ay ayni seyleri yaziyorsun. Zorunlululara Survivor girdimi yapiyoruz tahmini :) sevmedigim bir program icin niye tahmin yapayim? Kural mi var illa Survivor yapilacak diye? Ben en azindan farkli farkli tahminler yapiyorum. Bugra haric kim Magazin 90'in tahmini yapiyor? Veya Davetsiz Misafir'in?

Gecen ay Özetleri gösterdiniz, böyle böyle iyi oranlar aliyorsun dediniz. Ne oldu simdi? Daha iyi bir oran aldim.

Birakin böyle iddialari arkadas. Sebep aramayin, birinci olmak icin cözüm arayin ;)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Hep ayni iddialar Deniz, her ay ayni seyleri yaziyorsun. Zorunlululara Survivor girdimi yapiyoruz tahmini :) sevmedigim bir program icin niye tahmin yapayim? Kural mi var illa Survivor yapilacak diye? Ben en azindan farkli farkli tahminler yapiyorum. Bugra haric kim Magazin 90'in tahmini yapiyor? Veya Davetsiz Misafir'in?

Gecen ay Özetleri gösterdiniz, böyle böyle iyi oranlar aliyorsun dediniz. Ne oldu simdi? Daha iyi bir oran aldim.

Birakin böyle iddialari arkadas. Sebep aramayin, birinci olmak icin cözüm arayin ;)
İddia aramıyorum neden iddia arayayım.Çok umurumda olan bir yarışma olsa gerçekten bahane sürdüğümü sanacağım kendi kendime :D Ayrıca görünen köy ortadadır.Zorunlu olarak verilen Survivor yapılmak zorunda zaten,ama zorunlu olmadığında kaçıyorsun Survivor dan.He bu benim için yine çok önemli değil zorunlu değilse senin elinde olan bir durum.Sana şimdiden tebrikler,yarışmayı çok fazla büyütüyorsun kafanda seni kıskandığımız falan da hikaye ;)

- - - Ekleme - - -

Ona korkaklik degil strateji denir. Yarismadayiz sonucta..
Son yazdığım cümlemin kanıtıdır bu da :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
İddia aramıyorum neden iddia arayayım.Çok umurumda olan bir yarışma olsa gerçekten bahane sürdüğümü sanacağım kendi kendime :D Ayrıca görünen köy ortadadır.Zorunlu olarak verilen Survivor yapılmak zorunda zaten,ama zorunlu olmadığında kaçıyorsun Survivor dan.He bu benim için yine çok önemli değil zorunlu değilse senin elinde olan bir durum.Sana şimdiden tebrikler,yarışmayı çok fazla büyütüyorsun kafanda seni kıskandığımız falan da hikaye ;)

- - - Ekleme - - -

Son yazdığım cümlemin kanıtıdır bu da :D

Yarismayi bu kadar önemsemiyorsan niye katiliyorsun ki? Yarismayi büyüttügüm falan yok. Forumum bence en güzel etkinligi ve basarili olmakta suc degil. Ayrica Survivor'u büyüten sensin bu kadar. Riskli tahmin falan da degil Survivor, az bucuk birkac haftadir calkantili sadece. Neyse uzatmaya gerek yok. Düsünceni anladim zaten. Kadir'ede laf atmana gerek yok. Zaten gelecek sefer kopyalamayacak, ama adam kopyaladi mi da dogru düzeltiyor (kanit bknz. bugün).