RevaN'dan Yeni Proje: FavoriForumum İtirafları

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evet, arkadaşlar. Yeni projeye başlıyorum. Projemin ismi: FavoriForumum İtirafları

Forumdaki arkadaşlarımızın sayısı günden güne çoğalıyor. Forumda bir kaynaşma var. Hatta gördüğüm en sıcak ortamlardan birisi diyebilirim. Herkes bir-birini az çok tanıyor.

Gelelim projenin asıl amacına. FavoriForumum üyeleri forumda herhangi bir itiraflarını bana özel mesaj yoluyla yazacaklar. Gönderilen itiraflar
Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü 5'i konu olarak yayınlanacak.

Asıl dikkat çekici nokta ise şu: Üyeler isterlerse isimlerini belirtecekler, isterlerse de "anonim" kalmayı tercih edecekler. Böylece yapılan itirafların kimin tarafından yapıldığı isterlerse gizli kalınacak, isterlerse açıklanacak.

Kısacası, istedikleri bütün itiraflar gizli kalacak ve kesinlikle kimseye söylenmeyecek buna emin olabilirsiniz.

Başvurularınızı bekliyorum. :D Daha doğrusu itiraflarınızı. :D

Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Amacı net bir biçimde anlatamamışsın aslında. :D İlgi gelir mi, ondan bile şühpeliyim. :D Hayırlısı olsun bakalım. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Teşekkürler arkadaşlar. Evet, belki amacı anlatamadım ama bir iki itiraftan sonra, çok eğlenceli olacağını hep birlikte göreceğiz. Amaç forumdaki arkadaşların daha da kaynaşması ve düşüncelerini özgürce ifade etmeleri. İster kendi isimleriyle, isterse de anonim olarak isimleri gizli kalacak. Sonuçta yine de fikirlerini söyleyecekler. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayırlı olsun ama herhalde hiç bir itirafta bulunmam bende kalsın. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,185
Puanı
1,061
Örnek olarak mesela "Itiraf ediyorum, Forumda en gicik oldugum kisi X." Bu yönde mi :D