FOX Red Band Society 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın ulusal kanallarından Fox'ta geçtiğimiz akşam yepyeni bir dizi başladı.

Oscar ödüllü Octavia Spencer'ı da kadrosunda bulunduran ve arkasında Steven Spielberg ismini taşıyan dizi, çocuk hastanesinde geçen ağır konusuna karşın hafif drama dizisi.

Dizinin ilk sezonuyla ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu konuda yapabilirsiniz...

premiere_redband_carousel-carousel-1400x386.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Bu yıla dair en umutlu olduğum uydu dizilerinden biriydi. Biliyorsunuz uydu dizilerine bölüm sayılarından dolayı pek bulaşmamayı tercih ediyorum ama galiba bu dizi bunu kırmayı başaran dizilerden olacak. İlk bölüm beklentilerimden de daha iyi çıktı. :):)

Bölümün ilk başları tanıtım faslıydı ama sonlarına doğru kendine çekmeyi başardı ve baya duygulandırdı da. :(

Beklediğim gibi samimi bir dizi. Tek korkum ileride aşk meşk işlerine fazla girmeleri ama öyle bir hava vermedi ilk bölümde. Umarım yanılmıyorumdur. :)

Bu arada dizideki doktor bizim 666 Park Avenue'deki Henry imiş. Fragmanlarda falan tanımamıştım. :D @Forumdash

Sonuç olarak dizi ilk bölüm itibariyle bana büyük umut verdi. Sevdiğim de bir konu olması nedeniyle büyük ihtimal en azından ilk sezonu rahatlıkla tamamlarım. :)

İlk bölüm olması nedeniyle biraz da avans vererek 8'e yakın bir yerlerden:

9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne ara izledin @OzaN? alt yazı çıkmış mı diye baktım bulamadım ama sen ing. izlemişssindir:X İlk bölüme bakarım ama devamı gelmez benim için(b) şimdilik bu smileyle durumundayım "(b)"

Henry'nin dizide oldugunu biliyordum :X Birazdan diziye ondan soğugum sanki, 666 P.A'da pek beğenmiyordum performansını:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ne ara izledin @OzaN? alt yazı çıkmış mı diye baktım bulamadım ama sen ing. izlemişssindir:X İlk bölüme bakarım ama devamı gelmez benim için(b) şimdilik bu smileyle durumundayım "(b)"

Henry'nin dizide oldugunu biliyordum :X Birazdan diziye ondan soğugum sanki, 666 P.A'da pek beğenmiyordum performansını:X
Biraz önce izledim İngilizce altyazısını bile bulmak zor oldu. :D Çevirisini üstlenen birisi var sorun çıkmaz sanırım 1-2 güne çıkar herhalde. :)

Açıkçası o dizideki performansını ben de beğenmiyordum tek başına diziden yarım puan düşürüyordu kötü performansıyla. :D Ama burada rolü az ve sırıtmıyor şimdilik. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizinin imdb puanı 8.2'den 8.5'e yükselmiş. Ben düşüşten korkarken yükseliş süper oldu. :Z

Açıkçası dizi konusuyla farklı bir dizi ve fragmanda da kimse olumlu bakmıyordu forumda o nedenle kime önereceğimi bilmiyorum. Rastgele etiketleyim belki 8.5 imdb puanının da etkisiyle birini çekeriz. :):)

İlginç bir şekilde @xemrexxx senle bu sefer ortak bir dizide buluşabiliriz gibime geliyor. :D

@Forumdash @destere @berkann @sürgünüm @sokak sanati @-potterhead- @kaan955 çoğunuzdan pek ümitli değilim ama yine de @yatutarsa diyip etiketleyim. :):)

Türkçe altyazı çevirisi başlamış bu arada şu an %33 akşama çıkar herhalde. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1-2 tane oyuncuyu gözüm tuttu. ( :D ) Şuan takip ettiğim dizi sayısı çok fazla muhtemelen bakamayacağım. :(

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,654
Puanı
1,061
Dizinin imdb puanı 8.2'den 8.5'e yükselmiş. Ben düşüşten korkarken yükseliş süper oldu. :Z

Açıkçası dizi konusuyla farklı bir dizi ve fragmanda da kimse olumlu bakmıyordu forumda o nedenle kime önereceğimi bilmiyorum. Rastgele etiketleyim belki 8.5 imdb puanının da etkisiyle birini çekeriz. :):)

İlginç bir şekilde @xemrexxx senle bu sefer ortak bir dizide buluşabiliriz gibime geliyor. :D

@Forumdash @destere @berkann @sürgünüm @sokak sanati @-potterhead- @kaan955 çoğunuzdan pek ümitli değilim ama yine de @yatutarsa diyip etiketleyim. :):)

birkaç güne anlarız:A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460

Ben izliycem diziyi en azından 10 bölüm kadar :F Altyazı çıkmış bu arada :) İndirelim o zaman :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ingilizce altyazılı olanı var ingilizce olan altyazılarda daha sağlıklı bir çeviri değilmiş kontrolden geçmemiş:) uyarı yazıyor hatalı olabilir diye, biz hatasızı sökemedik hatalısını nasıl anlayacağız :)

@OzaN bu dizinin konusu nedir ?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ingilizce altyazılı olanı var ingilizce olan altyazılarda daha sağlıklı bir çeviri değilmiş kontrolden geçmemiş:) uyarı yazıyor hatalı olabilir diye, biz hatasızı sökemedik hatalısını nasıl anlayacağız :)

@OzaN bu dizinin konusu nedir ?
Türkçe altyazı çıktı biraz önce. İzleme sitelerinde arıyorsan oralara da düşer herhalde çok yakında. :)

Dizi bir çocuk hastanesinde geçiyor ve orada çocuklar arasında belli bir etkileşim oluyor. Çocukların hepsi aslında normal hayatlarında asla birbiriyle alakalı olmayacak tipler. Biliyorum böyle anlatınca hiç çekici gelmiyor ama dizi samimi, sevimli bir dizi. Ben seviyorum böyle işleri sen de izledikten sonra karar ver bence. Kesin seversin diyemem ama denemeye kesinlikle değer. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Türkçe altyazı çıktı biraz önce. İzleme sitelerinde arıyorsan oralara da düşer herhalde çok yakında. :)

Dizi bir çocuk hastanesinde geçiyor ve orada çocuklar arasında belli bir etkileşim oluyor. Çocukların hepsi aslında normal hayatlarında asla birbiriyle alakalı olmayacak tipler. Biliyorum böyle anlatınca hiç çekici gelmiyor ama dizi samimi, sevimli bir dizi. Ben seviyorum böyle işleri sen de izledikten sonra karar ver bence. Kesin seversin diyemem ama denemeye kesinlikle değer. :):)
bunun ilk bölümüne mutlaka bakarım

Z Nation diye zombili bir dizi varmış bir an TWD başlamadan daha ona benzer bişey bulurum belki diye bir baktım ama yorumlar pek iç açıcı değil imdb puanıda 4.9 muş :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bunun ilk bölümüne mutlaka bakarım

Z Nation diye zombili bir dizi varmış bir an TWD başlamadan daha ona benzer bişey bulurum belki diye bir baktım ama yorumlar pek iç açıcı değil imdb puanıda 4.9 muş :)
Güzel haber, beğenirsin umarım. :):)

Benim radarıma girmedi o dizi. TWD çok tuttu diye aynı konuda bir şeyler yapmaya çalşıyorlar ama tutmuyor. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Güzel haber, beğenirsin umarım. :):)

Benim radarıma girmedi o dizi. TWD çok tuttu diye aynı konuda bir şeyler yapmaya çalşıyorlar ama tutmuyor. :):)
ve ilk bölümünü izledim

1x1. bölüm ..

başlar başlamaz benlik değil diyip diziyi terketmeye niyetlenecektim ki hastanede tek tek karakterleri tanıdıkça her gittikçe güzelleşti bölüm

komada konuşan charlie nin sesi muhteşem
kara adlı sarışın kız ne kadar ukala bir tip görünsede bölüm sonuna doğru sevdim özellikle zenci hemşire jackson la diyaloğları güzeldi
leo , jordi karaterleride iyi
emma karakterini görünce aklıma abby nin yavrusu bridge geldi bir an soğudum kızdan:) ama bu kız en azından daha zeki bir tip :)
bölüm sonunda 41. dakikadan itibaren çalan şarkı güzeldi ..

birkaç güne anlarız:A
kara adlı kız bizim pll deki hannoşa benziyor :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ve ilk bölümünü izledim

1x1. bölüm ..

başlar başlamaz benlik değil diyip diziyi terketmeye niyetlenecektim ki hastanede tek tek karakterleri tanıdıkça her gittikçe güzelleşti bölüm

komada konuşan charlie nin sesi muhteşem
kara adlı sarışın kız ne kadar ukala bir tip görünsede bölüm sonuna doğru sevdim özellikle zenci hemşire jackson la diyaloğları güzeldi
leo , jordi karaterleride iyi
emma karakterini görünce aklıma abby nin yavrusu bridge geldi bir an soğudum kızdan:) ama bu kız en azından daha zeki bir tip :)
bölüm sonunda 41. dakikadan itibaren çalan şarkı güzeldi ..

kara adlı kız bizim pll deki hannoşa benziyor :)
Genel olarak olumlu başladığına sevindim. İlk dakikalarında bende korktum biraz ama alışmam uzun sürmedi. :)

Charlie'yi aktif göremiyoruz belki ama diziye en çok şey katan karakterdi belki de ilk bölümde. :)

Emma Bridge'i andırıyor biraz görüntü olarak ama ben baya sevimli buldum kendisini. :D Biraz bilmişlik tarafı var gibi ama sempatik geldi şimdilik. :D

Bölüm sonundaki şarkıyı ben de beğendim ve eşliğindeki görüntülerle gerçekten bölümü iyi kapadılar. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Genel olarak olumlu başladığına sevindim. İlk dakikalarında bende korktum biraz ama alışmam uzun sürmedi. :)

Charlie'yi aktif göremiyoruz belki ama diziye en çok şey katan karakterdi belki de ilk bölümde. :)

Emma Bridge'i andırıyor biraz görüntü olarak ama ben baya sevimli buldum kendisini. :D Biraz bilmişlik tarafı var gibi ama sempatik geldi şimdilik. :D

Bölüm sonundaki şarkıyı ben de beğendim ve eşliğindeki görüntülerle gerçekten bölümü iyi kapadılar. :):)
zaten şarkı kara nın
pencereye pasta istiyorum diye yazı yazmasıyla başladı sonra jordinin ameliyattan önce son bir kez hastane içinde koşuşuda güzeldi,

yalnız onlardaki hastane ortamı bizde yok bizde öyle hastane otamı olsa muhteşem olur , hastane hayatın bitmesi değil diyordu sona doğru ama bizim hastanelerdeki ortam hayatın bitişindende fena .. ilaç kokusu kalabalık ilgisizlik millet hasteneye sağlam gitse sakat çıkar onların ortamıyla bizim hastane ortamı arasında dağlar var ?
tabi kastettiğim bizim devlet hastaneleri özellerdeki durum farklıdır büyük ihtimal ..

dizide ruben adlı vatandaşın herhangi bir sorunuda yok tanı olarak hastalık hastası tanısı konmuş :) ortamı güzel bulunca çıkmıyor gelsin istanbul haseki hastanesinde üç gün kalsın bir daha hastaneye gitmeye töbe eder :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
güzel haber.. ne kadar çok izleyen arkadaş olursa yorum yazmakda o kadar güzel oluyor :)
the knick dizisinde yalnız kaldım kendim çalıp kendim oynuyorum :)

bu diziye başlarken pekde istekli başlamadım konu hastane olunca soğuk geliyor, ama karakterler çok sıcak o açıdan sevdim diziyi devam edeceğim:)

Son düzenleme: