Real Madrid - Manchester United | 2017 UEFA Süper Kupa | Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Real Madrid ve Manchester United, bu akşam UEFA Süper Kupası için mücadele edecek. İki takım 11. kez karşı karşıya gelecek. Dev mücadele, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te oynanacak.

dGdb6L.jpg

İki takımın muhtemel 11'leri:

Real Madrid:
Keylor Navas, Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Casemiro, Luka Modric, Kross, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.

Manchester United: David De Gea, Danny Blind, Smalling, Lindelöf, Valencia, Ander Herrera, Matic, Paul Pogba, Darmian, Rashford, Romelu Lukaku.

Yayın: 21.45 | TRT 1 & TRT 4K

Stadyum: II. Filip Arena

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Manchester sürpriz yapabilir, daha hazırlar bence. Ama Real'in de sağı solu belli olmuyor. Hazırlık maçı gibi görmesinler de başka bir şeye gerek yok.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Güzel maç olacaktır bekliyoruz. Manu kadrosu biraz zayıf geldi. Yaparsa Mou etkisiyle bir şey yapabilirler. Favori Real diyorum ama sürpriz de istiyorum Manu'dan. Bakalım göreceğiz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güzel bir maç olacaktır, gönlüm Mourinho'dan dolayı ManU'dan yana. Ancak favori Real Madrid.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,638
Puanı
860
Kim yenerse yensin iki takımı da sevmiyorum ancak ManU'ya biraz daha yatkınım.

Gol net ofsayt.

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Casemiro'nun golüyle Real Madrid önde. ManU'nun neredeyse pozisyonu yok, kazanmaları çoz zor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Bu adam Martial'i niye oynatmiyor. Isco bile oynamaya basladi. Lingard'in Manchester'da ne isi var. Al Martial'i en azindan 2 dribbling yapar. Lukaku ilk oyunu ama hic takima uygun oynayamiyor. Rakibin Real olmasinin da etkisi var.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Bu adam Martial'i niye oynatmiyor. Isco bile oynamaya basladi. Lingard'in Manchester'da ne isi var. Al Martial'i en azindan 2 dribbling yapar. Lukaku ilk oyunu ama hic takima uygun oynayamiyor. Rakibin Real olmasinin da etkisi var.
Takıma uygun nsl oynanır?

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Neden lindard ın gönderilmesini istiyorsun?(b)
sence Manchester kalitesinde mi? :D Pozisyonlarda geç kalıyor, kanat için zaten hızı düşük. Takımda Martial gibi bir oyuncu varken ilk 11'de oynaması tamamen Mourinho'yla ilgili bir durum benim düşüncem. Hoşuna giden, saygı duyduğu oyunculardan vazgeçmiyor bir türlü. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Zamanla öğrenir mi sence?:X

Öğrenmemesi için hiç bir sebep yok. ManU'nun hücum gücü o kadar kötü değil. Savunma çok zayıf bence. Topu ileriye taşıyacak bir orta saha da yok takımda. Matic ve Pogba defans yönü kuvvetli iki orta saha. Herrera bana göre ManU kalitesinde değil. Bence Bale'dan önce ileriye top taşıyabilecek bir orta saha transferi yapmaları lazım.

Kanatlarda bence Rashford ve Martial oynayabilir. Ben Mou'nun yerinde olsam her şeyden önce defansı tamamen yenilerdim, ManU ve Mou kalitesinde değil bu defans hattı.

Kısacası ManU'nun tekrar eski seviyesine çıkabilmesi için bir çok yeniliğe ihtiyacı var, sadece Lukaku'yu, Pogba'yı almakla olmaz bu iş. Ama Mourinho'ya süre verilirse güzel bir ManU çıkaracaktır ortaya, inanıyorum ben.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Öğrenmemesi için hiç bir sebep yok. ManU'nun hücum gücü o kadar kötü değil. Savunma çok zayıf bence. Topu ileriye taşıyacak bir orta saha da yok takımda. Matic ve Pogba defans yönü kuvvetli iki orta saha. Herrera bana göre ManU kalitesinde değil. Bence Bale'dan önce ileriye top taşıyabilecek bir orta saha transferi yapmaları lazım.

Kanatlarda bence Rashford ve Martial oynayabilir. Ben Mou'nun yerinde olsam her şeyden önce defansı tamamen yenilerdim, ManU ve Mou kalitesinde değil bu defans hattı.

Kısacası ManU'nun tekrar eski seviyesine çıkabilmesi için bir çok yeniliğe ihtiyacı var, sadece Lukaku'yu, Pogba'yı almakla olmaz bu iş. Ama Mourinho'ya süre verilirse güzel bir ManU çıkaracaktır ortaya, inanıyorum ben.
Baily bence çok iyi stoper. Yaşı da 23 daha. Gerekenler bek ve ofansif orta saha ve tabi ki en önemlisi takım kimyası. Ben Valencia'yı da çok beğeniyorum şahsen ama onun da devri bitiyor. Bu 3ü olursa Manu zirveye çıkabilir yeniden. Takım söylendiği gibi kötü değil.