'Ramo'da Yönetmen ve Senarist Değişikliği!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ramo_dan_yeni_sezon_surprizi_h1527_94bac.jpg

'Ramo' dizisinde yönetmen ve senartis değişikliği!

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği, kadrosunda; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Cemre Baysel ve İlhan Şen gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerine 'coronavirüs' nedeniyle ara verilmiş ve yayınlanan son bölümü ile sezon finali yapan dizinin senaristi Yılmaz Şahin ve yönetmeni Yağız Alp Akaydın diziden ayrıldı.

Yeni sezonda hikayesini İstanbul'a taşıyan diziyi Rüya İşçileri senarist grubundan Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğuna ise 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ve 'Dip' gibi dizilerde yer alan Çağatay Tosun oturacak.

'Ramo' yeni sezonuyla yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aslında geçen hafta durum yazmıştım da akıbeti hala belli değildi. Neyse hayırlısı olsun umarım iyi sonuçlarla devam ederler.

Rüya İşçileri hangi işleri yazdı tam bilmiyorum ama hikaye İstanbul'a taşındığı için pek fazla sorun olacağını düşünmüyorum, yanılıyor da olabilirim.

İkinci kez yönetmen değişikliği oluyor, umarım yerine daha iyi bir isim gelir. :(

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,424
Puanı
1,060
Rüya İşçileri hangi işleri yazdı tam bilmiyorum ama hikaye İstanbul'a taşındığı için pek fazla sorun olacağını düşünmüyorum, yanılıyor da olabilirim.

İkinci kez yönetmen değişikliği oluyor, umarım yerine daha iyi bir isim gelir. :(
Bence bayağı düşecek dizi 4'lere, 3.50'lere. Bakalım göreceğiz sence ? @mrt-06

• Olmamış
Reactions: mrt-06

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061

Ya şimdi şöyle bir durum var, Ramo genel hikayesini Şahin'in oluşturduğu bir dizi. Rüya İşçileri'nin tutan dizisini hatırlamıyorum, diziyi kafasında kuran kişi ayrıldığı için o konsepti nasıl devam ettirecekler bilemiyorum. Ama diziyi Adana'dan İstanbul'a taşımak çok büyük hata oldu, umarım erken final yapmaz :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,222
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya şimdi şöyle bir durum var, Ramo genel hikayesini Şahin'in oluşturduğu bir dizi. Rüya İşçileri'nin tutan dizisini hatırlamıyorum, diziyi kafasında kuran kişi ayrıldığı için o konsepti nasıl devam ettirecekler bilemiyorum. Ama diziyi Adana'dan İstanbul'a taşımak çok büyük hata oldu, umarım erken final yapmaz :(

Evet, Yılmaz Şahin kurdu ve tasarladı. Kötü oldu. :( Show TV'nin yeni sezonda sadece iki işi var (şimdilik), eğer oranları çok düşmezse erken final yapacağını zannetmem.

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Rüya İşçileri mi. :A Geçmiş olsun şimdiden diziye. :A Hem kendi kurdukları hem de sonradan dahil oldukları tüm dizileri batıran ekip bu diziye gelmiş. :A Zaten hikaye İstanbul’a taşınacağı için doku bozulacaktı şimdi kökten gider. :F

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Rüya İşçileri mi. :A Geçmiş olsun şimdiden diziye. :A Hem kendi kurdukları hem de sonradan dahil oldukları tüm dizileri batıran ekip bu diziye gelmiş. :A Zaten hikaye İstanbul’a taşınacağı için doku bozulacaktı şimdi kökten gider. :F
Benim İçin Üzülme'yi yükseltmişlerdi. :A 8-9'a kadar çıktı sonra ekonomik nedenlerle heba oldu...

Perroş'umu batırdılar. :mad: Çok kızgınım bunlara...

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benim İçin Üzülme'yi yükseltmişlerdi. :A 8-9'a kadar çıktı sonra ekonomik nedenlerle heba oldu...

Perroş'umu batırdılar. :mad: Çok kızgınım bunlara...
Yükselmişti o doğru ama Güneşi Beklerken’i ve dediğin gibi Ah Neriman’ı batırmışlardı. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06