Rıza Kocaoğlu'nun Doğum Gününde Ünlüler Buluştu

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
5ab11e3a7af50830987befa9.jpg

Şu sıralar Çukur dizisindeki "Aliço" karakteri ile izleyiciler bir kez daha kendine hayran bıraktıran Rıza Kocaoğlu önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte 39. yaş gününü kutladı.

Sevgilisi Zeynep Bastık'ın düzenlediği partiye bir çok ünlü isim katıldı. Nişantaşı'ndaki Room + Rumours mekanındaki partiye dizideki rol arkadaşlarının yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Barış Falay, Duygu Yetiş, Cem Karcı, Umut Evirgen ve İrem Sak'ta katıldı. Kocaoğlu gece ile ilgili ise "Çok güzel bir geceydi, çok mutlu oldum. Bu zamana kadar çok güzel arkadaşlar biriktirmişim, sağ olsunlar beni yalnız bırakmadılar" dedi.

Eşinin mekanında geç saatte ayrılan Kıvan Tatlıtuğ ise şu sıralar dinlendiğini ve bir projesi olmadığını söyledi. Çukur dizisinin bir diğer yıldızı Erkan Kolçak Köstendil ve nişanlısı Cansu Tosun ise partiye geç katıldılar.​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
hiçte 39 yaşında durmuyor yaa zeynep bastıkla çok yakışmışlar mutluluklar diliyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baya iyi diziydi, özellikle ilk sezonu. Bakmamana şaşırdım. :A
Aaa vlla o dönemi hafızamı zorluyorum ama hiç hatırlamıyorum :F Yanı Kuze Güney dizisini yayınlanırken denk geldiğimi bile şuan hafızamda o diziyle alakalı hiç birşey yok sankı başlayıp bitene kadar hiç denk gelmeyip hiç duymamış gibiyim ki unutmadıysam öyle olmuş gibi görünüyor :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aaa vlla o dönemi hafızamı zorluyorum ama hiç hatırlamıyorum :F Yanı Kuze Güney dizisini yayınlanırken denk geldiğimi bile şuan hafızamda o diziyle alakalı hiç birşey yok sankı başlayıp bitene kadar hiç denk gelmeyip hiç duymamış gibiyim ki unutmadıysam öyle olmuş gibi görünüyor :A :A :A

O dönem televizyon mu kullanmıyordunuz acaba? :A