Poyraz Karayel'in Final Tarihi Belli Oldu!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hhahah aa bu arada sen yerli dizimi izliyorsunda @xemrexxx e dizi listesi yollamıssın ayoll :F
şu yazdığın dizi isimlerini birde bana yaz bakalım hangi dizileri izliyormuşsun :A
İzliyorum tabi salona geçince 5 dk bakıyoruz. :F Görende bizim dizileri bilim dizisi zanneder sanki konuyu kavrayamayacağım. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx gözlüğünü taktın yine.:unamused::unamused:

Konu nerden geldi buraya.:unamused:
tembih etmişsin @xemrexxx de söylemiyor yoksa cesur güzelemi bakıyorsun sen
:kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,497
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
tembih etmişsin @xemrexxx de söylemiyor yoksa cesur güzelemi bakıyorsun sen
:kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg
ben bir vurulma patlama sahneleri olunca poyraza bakıyorumda uzun zaman sonra baktım hoppala final çıktı barış tünay pelinden iyi dayandı resmen Arka sokaklar 2 bölüm çökmüştü hemen final kararını verdi bide irfan şahinde iyi sabretti diziyi 1 sezon uzattı yalan dünyayı ama malesef o erken bitti oda

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kırgın
Anne
Az Poyraz işte birkaç dizi var adı aklıma gelmedi ama szin gibi 2 saat takılı kalmıyorum 5 dk yetiyor. :A
aaa içerdeye neden bakmıyorsun ayoll :A :A :A

ben bir vurulma patlama sahneleri olunca poyraza bakıyorumda uzun zaman sonra baktım hoppala final çıktı barış tünay pelinden iyi dayandı resmen Arka sokaklar 2 bölüm çökmüştü hemen final kararını verdi bide irfan şahinde iyi sabretti diziyi 1 sezon uzattı yalan dünyayı ama malesef o erken bitti oda
3.SEZON olmamalıydı poyrazda cnm :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ciddisin 3 reyting alıyor yakında biter bir onamı bakçan.ss Kırıyosun beni :(
Kanka 2 sezon izlemediğim dizinin 3.sezonuna mı bakacam :D Bu konularda çok inatımdır zamanında yakın dostlarım @denizz19 ve @Maskeli Fedai de zorladılar beni şu diziyi izle diye ama hepsine direndim :A Ben sizi zorluyor muyum, bırakın herkes istediği diziyi izlesin :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,497
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanka 2 sezon izlemediğim dizinin 3.sezonuna mı bakacam :D Bu konularda çok inatımdır zamanında yakın dostlarım @denizz19 ve @Maskeli Fedai de zorladılar beni şu diziyi izle diye ama hepsine direndim :A Ben sizi zorluyor muyum, bırakın herkes istediği diziyi izlesin :F
sihirli annem bile iyi giderken bitti gününü çok değiştirdi pelin

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Son sezon zaten karakterleri de tanıyorsun videolardan :F

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Final yapmasin gün degissin kampanyası başlatılmış eğer isterseniz adresleri paylasabilirim

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi