Poyraz Karayel 76. Bölüm Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ekranların fenomen dizisi Poyraz Karayel, bu akşam 76. bölümüyle ekranda olacak. Nevra'nın şantajını yerine getirmek zorunda kalan Eda, Poyraz ve Ayşegül'ün arasına girebilecek mi? Gerçek adının Orhan Solmaz olduğunu öğrendiğimiz Taş Kafa ne yapacak? Savaş Biryol intikamını alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam 20.00'de Kanal D'de.

Bölüm ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. İyi seyirler. :)

#AşktanŞüpheEtme

C2dTFKvWgAMM93Z.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bekliyoruz bölümü, uzun bir aradan sonra döndüm. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Meltem: benden gizli mi evlensek acaba? :) Meltem, Zülfo kalp ben. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Bu dizi belkide Türk televizyon tarihinin en unutulmaz finallerinden birine imza atacak.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oha Meltem intihar etti lan :(

Nevra ile Çınar Allah sizin belanızı versin.ss Ayşegül'le Poyraz bunu nasıl atlatacaklar bakalım :(

Zafer'in kardeşi de çıktı bakalım ortaya.

Seri katil Taşkafa'yı yani Orhan Solmaz'ı götürdü bakalım neler olacak.

Songül'le sevgilisi de şimdilik yırttılar bakalım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Nevra ve Çınar, Allah belanızı versin...

Dizinin Twitter hesabı "Meltem'in vedası" demiş ama ben öleceğini düşünmüyorum, ölürse çok büyük eksiklik olur. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Kötü üçlü acaba nasıl ölecek çok merak ediyorum. Artık yavaş yavaş finale geldiğimize göre yan hikayeler ya kapanacak ya da ana hikaye ile birleşecek. Şu anda hiç bir duruma teori üretemiyorum. Kafam allak bullak. Ethem ne yaptın yine bize. Sayende sonumuz rahmetli Meltem gibi olacak...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Bu arada yazın Canım Ailem'i izlemeyi düşünüyorum, ama İlker Aksum'lu sahneleri gördüğümde aklıma hep Çınar'dan ne kadar nefret ettiğim gelecek. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Bu arada yazın Canım Ailem'i izlemeyi düşünüyorum, ama Çınar'dan bu kadar nefret ettikten sonra İlker Aksum'lu sahnelere nasıl tepki veririm Allah bilir. :A
Ben normalde kendisini çok severim. Belki de tüm yapımlarını izlemişimdir ancak bu dizide acayip sinir oldum ona:A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Meltem'in sahnesi koydu be, umarım kurtulur ne diyeyim. Zaten beklediğimden daha düşük tempolu bir bölümdü, Meltem de sevdiğim karakterlerden biri, giderse üzülürüm. Son sahnede de Çınar resmen intikamın zevkini iliklerine kadar hissetti, bu saatten sonra Ayşegül & Poyraz ilişkisi nasıl düzelir bilemem.

@Aserat Canım Ailem'e kesin başla, orada da İlker Aksum'a sinir olmakla karışık acıyası geliyor insanın. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ben normalde kendisini çok severim. Belki de tüm yapımlarını izlemişimdir ancak bu dizide acayip sinir oldum ona:A
Normalde oyuncu ve karakter ayrımını bilirim ama Ethem Özışık sağolsun hiçbir şey kalmadı. Şu an Ayda Aksel ve İlker Aksum'u bir yerde görsem 'Allah belanızı versin' diye bağırabilirim hatta. :A

Meltem'in sahnesi koydu be, umarım kurtulur ne diyeyim. Zaten beklediğimden daha düşük tempolu bir bölümdü, Meltem de sevdiğim karakterlerden biri, giderse üzülürüm. Son sahnede de Çınar resmen intikamın zevkini iliklerine kadar hissetti, bu saatten sonra Ayşegül & Poyraz ilişkisi nasıl düzelir bilemem.

@Aserat Canım Ailem'e kesin başla, orada da İlker Aksum'a sinir olmakla karışık acıyası geliyor insanın. :)
Orada iyi karakteri canlandırdığını biliyorum ama şu an objektif olamıyorum. :A

Bir de bizim ölüm makinesi meğer Pamuk'un peşindeymiş, bu da ayrı şok oldu diyebilirim. :A

Eda, Poyraz ile arabada konuşurken Nevra'nın neler planladığını anlatmıştır diye düşünüyorum. Daha sonra Eda, Poyraz ve Ayşegül bunları planlamışlardır diye tahmin ediyorum. Umarım yanılmam.

Onun dışında eğer Meltem ölürse gerçekten dizi için büyük kayıp olur, umarım ölmez. En son Poyraz bu şekilde balkondan atlamıştı, ardından Ayşegül'e evlilik teklif etmişti. Mutlu olalım demişti Ayşegül'e. Bu sahnede ona çok benziyor, Zülfikar 'Mutlu olacağız' falanda dedi ama Meltem, zaten Zülfikar'a evlenme teklif etmişti. O nedenle emin olamıyorum. Umarım Meltem ölmez...

Onun dışında Savaş Biryol karakterinin diziye girişi etkileyici oldu. Poyraz Karayel'de kötü karakterler gerçekten sağlam oluyor...
Ayşegül'de hiç plan yaparmış gibi bir hal yoktu, bildiğin şok oldu çünkü. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Eda, Poyraz ile arabada konuşurken Nevra'nın neler planladığını anlatmıştır diye düşünüyorum. Daha sonra Eda, Poyraz ve Ayşegül bunları planlamışlardır diye tahmin ediyorum. Umarım yanılmam.

Onun dışında eğer Meltem ölürse gerçekten dizi için büyük kayıp olur, umarım ölmez. En son Poyraz bu şekilde balkondan atlamıştı, ardından Ayşegül'e evlilik teklif etmişti. Mutlu olalım demişti Ayşegül'e. Bu sahnede ona çok benziyor, Zülfikar 'Mutlu olacağız' falanda dedi ama Meltem, zaten Zülfikar'a evlenme teklif etmişti. O nedenle emin olamıyorum. Umarım Meltem ölmez...

Onun dışında Savaş Biryol karakterinin diziye girişi etkileyici oldu. Poyraz Karayel'de kötü karakterler gerçekten sağlam oluyor...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Normalde oyuncu ve karakter ayrımını bilirim ama Ethem Özışık sağolsun hiçbir şey kalmadı. Şu an Ayda Aksel ve İlker Aksum'u bir yerde görsem 'Allah belanızı versin' diye bağırabilirim hatta. :A

Orada iyi karakteri canlandırdığını biliyorum ama şu an objektif olamıyorum. :A

Bir de bizim ölüm makinesi meğer Pamuk'un peşindeymiş, bu da ayrı şok oldu diyebilirim. :A

Ayşegül'de hiç plan yaparmış gibi bir hal yoktu, bildiğin şok oldu çünkü. :)

Ayşegül'ün ihtiyaç olduğu zaman nasıl rol yapabildiğini önceden gördük. O yüzden benim hala o yönde bir umudum var. :)

Ayrıca Ethem Özışık bu tarz ters köşeleri sever. :)

Bu arada yeni sezonun başından beri Orhan Solmaz'ı, yani Taş Kafa'yı arayan kadının derdinin Pamuk (kuzu) olması sesli güldürdü. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ayşegül'ün ihtiyaç olduğu zaman nasıl rol yapabildiğini önceden gördük. O yüzden benim hala o yönde bir umudum var. :)

Ayrıca Ethem Özışık bu tarz ters köşeleri sever. :)
Ben de rol yapmış olmalarını çok istiyorum ama bilemiyorum. Yani Poyraz ve Ayşegül'ü illa ki süründürürler. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Orası da öyle. Ayşegül ve Poyraz'ın bu kadar uzun süre mutlu olmaları bile şaşırtıcıydı zaten. :)
Şu an tek isteğim Meltem'in ölmemesi. Bir gün elbet Ayşegül ve Poyraz barışacak, bir gün elbet Nevra ve Çınar cehennemin dibini boylayacak. Gerçi mutlu bir final izleyemeyeceğim ama orası başka mevzu. :)