Perihan Savaş'tan Meryem Uzerli Çıkışı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
IMG_20180803_153811.jpg

Bu aralar 'Çukur'da izlediğimiz deneyimli oyuncu Perihan Savaş'tan Meryem Uzerli çıkışı:

Akşam gazetesine röportaj veren Savaş, Uzerli hakkında "İyi bir oyuncu ama Türkçe’yi öğrenmesi gerekiyor. Ne olursun şu diksiyonunu düzelt! Hürrem değilsin sen. Muhteşem Yüzyıl’da güzel kaldırdı tamam ama sonra bitti" ifadelerini kullandı.

Meryem Uzerli, önümüzdeki günlerde çekimleri Artvin'de yapılacak olan 'Kovan' filmi için kamera karşısına geçecek.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yılların deneyimiyle beni onayladığın için teşekkür ederim Perihan abla:bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sultan yanlizliktan ; kazandım sanarken tum sevdiklerini kaybettiği için yakıyordu konağı yani aynı sen :A

Kendi ağzıyla itiraf etti safoz koşun :A @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @mrt-06 @xBUGRAx @serhatt @kerem @cookies @DarkLegenD @ozmoturk @Yiğitt @dreamy @ozgur2113 @denizz19 @gözlemci

Yalnız o dediğin sen oluyorsun baksana bi insana laf söylerken bile tüm forumu etiketliyorsun onay versinler beni farketsinler kafası ile. Çok üzüldüm haline :A

Ve Sultan yalnızlıktan değil günahlardan dolayı yakıyordu konağı. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Yalnız o dediğin sen oluyorsun baksana bi insana laf söylerken bile tüm forumu etiketliyorsun onay versinler beni farketsinler kafası ile. Çok üzüldüm haline :A

Ve Sultan yalnızlıktan değil günahlardan dolayı yakıyordu konağı. :A
Foruma geldigimden beri böyleyim hayatım o Kapadokya nin sultanı değil passionis in koriş inin özelliği :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
:DGerçekten diksiyonu düzeltse daha iyi olur karaktere duygu veremiyor bu diksiyonla

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kadının şuana kadar oynadığı roller hep yabancı bir diksiyon gerektiren rollerdi. Gelen teklifler bu yöndeyse, neden diksiyonunu değiştirsin ki? Muhteşem Yüzyıl'da öyle bir rolü vardı, son olarak EDHO'da da öyle bir rolü vardı. Cingöz Recai filminde de aynı şekilde. O yüzden bu çıkışı biraz saçma buldum.

Önce aynı dizide rol aldığı Dilan'ın oyunculuğunu düzeltmeye çalışsın. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadının şuana kadar oynadığı roller hep yabancı bir diksiyon gerektiren rollerdi. Gelen teklifler bu yöndeyse, neden diksiyonunu değiştirsin ki? Muhteşem Yüzyıl'da öyle bir rolü vardı, son olarak EDHO'da da öyle bir rolü vardı. Cingöz Recai filminde de aynı şekilde. O yüzden bu çıkışı biraz saçma buldum.

Önce aynı dizide rol aldığı Dilan'ın oyunculuğunu düzeltmeye çalışsın. :A

Saçmalama. Diksiyonu bozuk diye o roller geldi. Diğer roleri beceremez diye o roller geldi:A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Saçmalama. Diksiyonu bozuk diye o roller geldi. Diğer roleri beceremez diye o roller geldi:A

Alakası yok. Ülkemizde yabancı diksiyonu olan oyuncular seviliyor ve tutuluyor işte. Üstüne güzel olduğu için geldi o teklifler, oyunculuğunun da kötü olduğunu düşünmüyorum çok. :A Kadın Kenan'la, Halit Ergenç'le, Murat Yıldırım'la, Oktay Kaynarca'yla falan oynadı. Bu isimlerle partner olabiliyorsa becerikli demektir. :A