Showtime Penny Dreadful 1. Sezon Yorumları

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5.bölümü bitiremedim çok sıkıcıydı, 30 dk. izleyebildim ancak. Eva Green'in oyunculuğu çok iyiydi, 30. dakikadan sonra ki sahnelere de baktımda resmen döktürmüş ama dizi bitmek bilmedi çok sıkıldım bıraktım o yüzden.

@Forumdash @OzaN

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B07 izledim
Dizinin en güzel bölümüydü:oley: Venassa karakteri döktürdü resmen. Abartı değildi, çığlıklar hala kulaklarımda:X
İlerde pişman olacanız @OzaN @cevaa @destere :X

Mr.Chadler'ın Dorian ile işi pişirdiğini Venessa kontrol altındayken söyledi orda bi koptum :F:F
Eva Green bu bölümde ele geçirilmişi başarılıyla canlandırdı gerçekten. Çığlıkları filan süperdi. Mr.Chadler'ın Mrs.Ives'e çok yakın davrandı Keşke sevgili olsalardı dedirtti bu bölümdeki mrs.Ives'te dedi zaten:X Görmek isteriz öyle sahneler:A

Hazır mr.chadler ve mrs.ives'ten giderken son sahneye de değinelim.Muhteşem bir sahneydi.Adamlar tek seferde çekmişler galiba? Bunu izlerken de görebilirsiniz.mr.Chadler latince bişeyler derken adamın ağzından salyalar akıyordu:X Bölümün en güzel sahnesiydi kuşkusuz. Mr.Chadler bu bölüm reyiz safhasına geçti.Birde adamın üzerindeki gizemi kaldırsalar iyi olacak.

Dr.Frankestein bakire çıktı:F Ve eroinman:( Olsun biz yine de seviyoruz. Artık oğluna bi gelin ayarlasın.Sezon fragmanını gösterdiler bitişinde gelin adayı bulundu galiba:X

Son lafımda Sir Malcom'a, god damn you emi :bağır:

Bu bölüm 9/10 gönül rahatlığıyla verilir. Haftaya s.finali

Not:Bu dizi de Hannibal gibi olacak:X Belli bir kesim tarafından çoooook sevilecek.Diaolgları da benzer şekilde ağırdan ağırdan alıyorlar hep:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B08 (Sezon Finali) izledim

Hey gidi hey!!! Koskoca dizinin ardında bir tek ben kaldım:F:F

Neyse;
Sir Malcom sonunda kızını buldu ve öldürdü. Venessa'yı kızı belledi adam. Zaten kızı harcayacak edecek lafları döndüğünde adam kıl kapmiştim ama iyi oldu kızını öldürmesi.

Freankestein reyiz Chadler'in kanserli sevgilisini oğluna gelin yapacak.Bunu tahmin etmiştim zaten:X

Mr.Chadler'ın sonunda kurt oldugu da çıktı ortaya. Dİzinin ilk bölümlerindeki karın deşen olayları dolunay zamanı oldugundan sanırım yine onun işi olacak.

Dorian karakteri üzerinde pek durulmadı onun üzerinden 2.sezon gider heralde(b)

Bu arada Venessa'nın son sahndeki kararı umarım olumsuz olur:X

S.finali olmasına rağmen 9 vermek isterdim ama 8.5/10 vereyim.Sıradan bir bölüm olarak bitti sanki:X