Showtime Penny Dreadful 1. Sezon Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Piyasada halen devam eden diziler içinde Game of Thrones ile birlikte izlediğim iki diziden biri.

Açıkçası fena bulmadım diziyi. Ortamı, havası ve müzikleri çok güzel özellikle jeneriği harika. Oyunculuklar üst düzey, hikaye-kurgu zaten efsanelerden oluşuyor.

Tek sıkıntı biraz ağır ilerlemeleri. Senaryo sanki hikâyeden yavaş kalıyor. O sebepten sezonun ortasındaki bölümler biraz sıkıcı geçmişti.

Ve tabi
Koskaca Van Helsing'in öyle kim vurduya gider gibi ölmesi yakışmadı. Van Helsing'i daha genç biri oynamalıydı ve daha aktif olmalıydı.

Genel olarak sezona puanım

7.6/10.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1

Eva'nın posterde ki cool'luğunu görüp izlememek olmazdı.

Çok ilginç bir konusu var, gizemli mi desem değişik mi desem bilemedim açıkcası. Fakat süre anlamında ciddi sıkıntı var. Boş sahneleri kessek 40dk'lık bir iş vardı dizide.

Keşke Frankenstein'a bağlamasalar diyordum ki adam zaten oymuş. :D

Ciddi anlamda boş sahneler vardı, ilk bölüm için es geçilebilir.

Olağandışı olayların üstüne başarıyla gelmişler, Frankestein sahnesi çok klişe oldu girmeseler dedirtti açıkcası.

Ekip kuruldu sırada ne var? Açıkcası olaylar arası bağlantıyı kuramadım pek. En baştaki kız Eva sandım. Sonra Malcom'un kızı olayları felan değilmiş heralde. Sonuç olarak karışık olaylar.

8.5/10