Payitaht Abdülhamid'in Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Payitaht Abdülhamid'in Erkek Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

BU00fclent-U0130nal.jpg

TRT 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid'in erkek başrol oyuncusu belli oldu!

Es Film imzalı, Osmanlı'nın son dönem padişahlarından 2. Abdülhamid'in hayatını anlatan, yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu, senaryosu Uğur Uzunok ve Osman Bodur tarafından kaleme alınan yapımın erkek başrol oyuncusu, son olarak final kararı alan Babam ve Ailesi'nde oynayan Bülent İnal oldu.

Payitaht Abdülhamid, yakında TRT 1'de!
Orijinal formatta oku

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
bence çok doğru bir karar tatar ramazan rolünüde güzel oynamıştı ama tamamen bence sizler ne düşünürsünüz bilemem

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Bnce filinta dan dha iyi reyting alacak bu dizi. Filinta bnm bile bisure sonra(4-5 bölüm sonra:A) ilgimi cekmemeye başlamıştı. Ama bu dizi ort 6-7 civarı alabilir. Başrol uymuş bence hele bi sahnede gorelimde. Engin içinde kimse uymaz diye dusunuyordu dizi başlamadan önce ama şimdi engin dışında kimse bu kdr yapamazdı diyor millet.bi ilk bölümü izlemek lazım o yüzden

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tecrübeli bir isim. Tam kadroyu çok merak ediyorum yavaş yavaş açıklanmaya başlar onlarda.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aaa konuyu şimdi görüyorum bu adam benimde heyecanımı kaçırdı ayoll :F

tatar ramazanda 1 defa izlemiştim pişman olmuştum reytingide hiç yok bencede @destere izlesin sadece :A :A :A
Adam Abdülhamite benzer diye seciliyor zaten gercekci olsun diye zatende Abdülhamite benziyor :A Diger oyunculari görmedin daha :A 2. Filinta olacak :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
trt olması zaten soğutmuştu bu başrolle anca @destere izler:A @Çiğdem- :F

bu dizi 3 reyting alırsa ben forumu bırakırım aga

Belli olmaz bu işler. Diriliş Ertuğrul başlamadan önce de birçok kişi forumda tutmaz diyordu. Tabii sen yine de forumu bırakma. :)

aaa konuyu şimdi görüyorum bu adam benimde heyecanımı kaçırdı ayoll :F

tatar ramazanda 1 defa izlemiştim pişman olmuştum reytingide hiç yok bencede @destere izlesin sadece :A :A :A
@Çiğdem- izlemem demiş :A ve @adventurous dizi 3 ten fazla aldı ee gidiyormusun ?:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- izlemem demiş :A ve @adventurous dizi 3 ten fazla aldı ee gidiyormusun ?:D
ayy bu adam hevesimi kaçırmıştı ama kiralık aşk bitti kösemde salıya geçince boş günde baktık :A beğendik bölümü engin beyede ertuğrul başlamadan eleştiri yapmıstık inş bülentte bu diziyle bizi yanıltır ama 1.bölümden henüz pek fikir sahibi olamadım hakan boyav daha iyiydi @EFE UYSAL :A :A :A