FF Online Listesinden Gizlenmek

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@MasacRE 'den sonra @MEnes 'in de an itibariyle gıcıklığına yaptığı eylem 🙄

Forumda takılmak artık eğlenceli değil :T
@serhatt @xemrexxx @Forumdash @kerem @Aserat @Silinmiş Üye sohbet ettiklerim birer birer gizleniyor. Alıp başımı gidesim var 😏

Forumdash ve Silinmiş Üye ileri derecede gizlilik kısmını seçerken MEnes yarım gizli takılan gruptan.
@Sherlock @dreamy @alperuz ise çok az ayarda gizlilik grubunda, online olup hangi konuda olduklarını gizleyen grup (Ben de çoğunlukta öyleyim)

@DarkLegenD ve @Maskeli Fedai varla yok arasındalar. Gizlenmesede olurlar aslında🙄
@Tolstoyevski @Turkuazz @The_Erinch sizi şeffaf olmanızdan dolayı kutluyorum👏

@eskici senin ayarı hatırlamıyorum şuan ama online görünmektesin en azından :A :A

Bende gizleneceğim😡

Bana göre çok gereksiz ve anlamsız bir uğraş, yani gizleyince ne oluyor Kİ? İnsanlar WP’den son görülmeyi hadi gizlerler, muhattap olmak istemedikleri vb için ama ben ona da karşıyım ama hadi orası WP, bu forumda son görülmeyi Ya da online olmayı gizleyince kimin eline ne geçiyor? Gerçekten “Coolluk” amaçlı mi olduğu düşünülüyor yoksa ne bileyim “birisi etiket, alıntı yapmışsa ve ben o an müsait değilsem trip atmasın bari” düşüncesiyle mi gizleniyor? Bu ikisi dışında inan başka bir neden gelmiyor, bu ikisi de özünde gereksiz ama kararlara saygı duymak gerekir tabi. Ben yargılamıyorum sadece eleştiri ve merak anlamında soruyorum. 2014’ten bu yana 1 kere bile bu tür şeyleri hiç gizlemedim. Günün birinde gizlersem ayıp etmiş olurum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Bana göre çok gereksiz ve anlamsız bir uğraş, yani gizleyince ne oluyor Kİ? İnsanlar WP’den son görülmeyi hadi gizlerler, muhattap olmak istemedikleri vb için ama ben ona da karşıyım ama hadi orası WP, bu forumda son görülmeyi Ya da online olmayı gizleyince kimin eline ne geçiyor? Gerçekten “Coolluk” amaçlı mi olduğu düşünülüyor yoksa ne bileyim “birisi etiket, alıntı yapmışsa ve ben o an müsait değilsem trip atmasın bari” düşüncesiyle mi gizleniyor? Bu ikisi dışında inan başka bir neden gelmiyor, bu ikisi de özünde gereksiz ama kararlara saygı duymak gerekir tabi. Ben yargılamıyorum sadece eleştiri ve merak anlamında soruyorum. 2014’ten bu yana 1 kere bile bu tür şeyleri hiç gizlemedim. Günün birinde gizlersem ayıp etmiş olurum. :A
Bunun cevabını @MEnes versin :A
benim sebebim çok çok başka ama şuan sinirlendim ondan gizlemdim :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

@serhatt @xemrexxx @Forumdash @kerem @Aserat @Silinmiş Üye sohbet ettiklerim birer birer gizleniyor. Alıp başımı gidesim var 😏

Forumdash ve Silinmiş Üye ileri derecede gizlilik kısmını seçerken MEnes yarım gizli takılan gruptan.
@Sherlock @dreamy @alperuz ise çok az ayarda gizlilik grubunda, online olup hangi konuda olduklarını gizleyen grup (Ben de çoğunlukta öyleyim)

@DarkLegenD ve @Maskeli Fedai varla yok arasındalar. Gizlenmesede olurlar aslında🙄

@eskici senin ayarı hatırlamıyorum şuan ama online görünmektesin en azından :A :A

Bende gizleneceğim😡
Her şey ama her şey bugünler içindi. :A Artık kimse güvende değil, planlarımı gerçekleştirmek için çalışmalara başlayabilirim... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Bak bu kötü oldu, bu bilgiyi verdikten sonra benim gizliliğimin bir anlamı yok... :A
Hadi geri dön aramıza ozaman :A :A Yeşiller maviler kırmızılar gördükten sonra bir numarası kalmıyor maalesef :A
Adaşım ve ben derin devlet gibiyiz... kimse adaşımı göremez ve duyamaz. :A İşin gizlilik tarafını ben çözüyorum, korkun bu güçten... her şey ama her şey ENES...
Hadi ordan :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hadi geri dön aramıza ozaman :A :A Yeşiller maviler kırmızılar gördükten sonra bir numarası kalmıyor maalesef :A

Hadi ordan :A
Ama yine de bir süre böyle kalmak istiyorum... :A O yüzden aranıza döneceğim zaman bundan haberin olacaktır diyip noktalıyorum... :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Her şey ama her şey bugünler içindi. :A Artık kimse güvende değil, planlarımı gerçekleştirmek için çalışmalara başlayabilirim... :A @Sherlock

"Bekleyeceksiniz. Arabada, işte, yatakta her yerde benden korkacaksınız çünkü artık korku evinizden içeri girdi. SABAR ve SABAR'ın gücü karşısında herkes tir tir titreyecek. Evlerinde rahat uyuyamayacak, gizlendiklerini sandıkları yerlerde rahat edemeyecekler. Korkacaklar, kaçacak yerleri kalmayacak. Nereye bakarlarsa baksınlar SABAR'ı görecekler, iliklerine kadar bunu hissedecekler. Neden biliyor musun? Neden? Çünkü inandılar, ENES'e inandılar bir kere ve inanarak en büyük hatayı yaptılar. Artık nihai plan devrede, uyuyan DEV uyandı yoldaşlarım. Uyandı..."

-Ünlü düşünür Sabares

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060

Bende gizleneceğim😡
Sende gizli değil miydin ki? Bu arada ben online mi gözüküyorum? :A

• Güldürdün