''Nursel'le Evin Tadı'' Ekranlara Veda Ediyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5984437186857616e4e580ff.jpg

Kanal D'nin gündüz kuşağı için transfer ettiği Nursel Ergin'in programı final yapıyor!

Show TV'de yayınlanan ve bu sezon Kanal D'ye transfer olan Nursel Ergin, yeni kanalında tutunamadı. Reytinglerde bir türlü istenilen oranlara ulaşamayan yapım için final kararı çıktı, ev toplanmaya başlandı.

Öte yandan Kanal D'de yayınlanan 'Ekip Şahane'nin beklentiyi karşılayamadığı, akıbetinin önümüzdeki günlerde netleşeceği konuşuluyor.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,207
Puanı
460
Hıçkırık'da gidecek, Akasya Durağı falan koymasalar bari :T:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@xBUGRAx :T

Beklentinin baya altında kaldı, bu kadar devam etmesine şaşırdım. Nursel'e başka program da yaptıramayız, en iyisi alsın başka kanal. :A

Hıçkırık'da gidecek, Akasya Durağı falan koymasalar bari :T:
Çok iyi bir reality şov hazırlıyoruz, ev kadınları başrollerde olacak. Sallayacağız reytingleri. :Z

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,207
Puanı
460

Beklentinin baya altında kaldı, bu kadar devam etmesine şaşırdım. Nursel'e başka program da yaptıramayız, en iyisi alsın başka kanal. :A

Çok iyi bir reality şov hazırlıyoruz, ev kadınları başrollerde olacak. Sallayacağız reytingleri. :Z
Dikkat et, reytingler sizi sallamasın :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Yemekteyiz'in ev kadını versiyonunu yapın Nursel de Onur gibi takılsın programda. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,057
Puanı
1,061
Kanal D'de nasıl bir cenabetlik varsa kaç sezondur Show'da sapasağlam giden kadını bile kendine benzetti. :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kanal D gündüz kuşağı acı cekiyor resmen iyi ki ellerinde Arka Sokaklar var

Nursel kendi kendini bitirdi. Annem diyordu ne zaman görsem hemen kanal değiştiriyorum evli adamla ilişkisini öğrendim diyor. Önceden her gün izliyordu