''No: 309'' Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''No: 309'' Yayın Tarihi Belli Oldu!

FOX-Şimdi-FOX-Zamanı.jpg

FOX'un yeni ve iddialı dizisi ''No: 309''un yayın tarihi belli oldu!

Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk'un bulunduğu, senaristliğini Aslı Zengin'in yaptığı, yapımcılığını Gold Film - Faruk Turgut'un üstlendiği dizi 1 Haziran Çarşamba günü yayın hayatına başlıyor!

''No: 309'' ilk bölümüyle 1 Haziran Çarşamba günü 20.00'da FOX'ta!

Orijinal formatta oku

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu kadar erken başlatmanın mantığı ne ya? Bence en erken bir 10 gün daha tanıtım yapılmalıydı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
demet özdemir şöyle entrikası bol bir diziyle ekrana gelmeli.ss ortalık kendini kara melek ilan eden hadsizlerle doluşmuşken gözümüz gönlümüz açılır:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
İki hafta daha beklemek zor mu gelmiş? Diriliş, Kara Sevda ve Poyraz Karayel'in karşısında bu sezon hiçbir dizi tutunamadı maalesef.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
İsmi değişmiş sanırım kış güneşi Tutmayinca yaz yamurunda vaz gecikmiş ama isim güzel değil sanırım hotel in kapı numarası daha güzel isim bulunabilirdi

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
@Yiğitt merakla bekliyorum son fragman baya komik ve eğlenceli olmuş başroller yakışmışlar keşke 1 hafta sonra başlasaydı, ilk bölümü netten izlicem :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt merakla bekliyorum son fragman baya komik ve eğlenceli olmuş başroller yakışmışlar keşke 1 hafta sonra başlasaydı, ilk bölümü netten izlicem :D
Yazın izler, yorumlaşırız işte. :)
Son fragmanı ben de beğendim, Furkan Palalı bu tarz diziler için değil de aksiyon dizileri için daha uygun bir tip. Umarım bu ön yargımı kırabilir. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yazın izler, yorumlaşırız işte. :)
Son fragmanı ben de beğendim, Furkan Palalı bu tarz diziler için değil de aksiyon dizileri için daha uygun bir tip. Umarım bu ön yargımı kırabilir. :)
Evet aksiyona daha çok yakışıyor ama bu tarz dizilerde de başarılı olacağını düşünüyorum.Tarihde erken olmus 1 hafta sonrasi idealdi.Diriliste sezona ara verecek.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet aksiyona daha çok yakışıyor ama bu tarz dizilerde de başarılı olacağını düşünüyorum.Tarihde erken olmus 1 hafta sonrasi idealdi.Diriliste sezona ara verecek.
Hiç sorma, doğru dürüst reklam yapmadan diziyi başlatıyorlar. Benim pek beklentim yok nedense dizi adına, umarım yanılırım. :(

Dizinin rengi de pek soluk geldi bana. Şöyle anne kız deyince bir köy evi gibi deniz kıyısında bir evde yaşayan, babaları olmayan bir iş beklerdim. Çilek Kokusu'na aşırı benziyor. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hiç sorma, doğru dürüst reklam yapmadan diziyi başlatıyorlar. Benim pek beklentim yok nedense dizi adına, umarım yanılırım. :(

Dizinin rengi de pek soluk geldi bana. Şöyle anne kız deyince bir köy evi gibi deniz kıyısında bir evde yaşayan, babaları olmayan bir iş beklerdim. Çilek Kokusu'na aşırı benziyor. :)
Kırgın Çiçeklerden de beklenti hiç yoktu hatırlarsan herkes tutmaz demişti hiç belli olmaz.Enazindan 2, 3 reyting baslangicta kesin gelir bence.Kanalın Fox olmasıda avantaj hemen bitmez tutmasada baya şansı olur.Hiç tanıtımı cidden kanalın hatası.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kırgın Çiçeklerden de beklenti hiç yoktu hatırlarsan herkes tutmaz demişti hiç belli olmaz.Enazindan 2, 3 reyting baslangicta kesin gelir bence.Kanalın Fox olmasıda avantaj hemen bitmez tutmasada baya şansı olur.Hiç tanıtımı cidden kanalın hatası.
Kırgın Çiçekler dram dizisi, dram dizileri bağlayıcı olduğu için pek sıkmıyor. Romantik komediler bir süre sonra sıkıyor. Kiralık Aşk mesela 11-12 reytingi görüyordu sezon başında, şimdi 4-5 alıyor. Yarıya düştü resmen.

Hiç tanıtım görmedim ben, ama yaz için güzel bir proje olacağını düşünüyorum. Faruk Turgut'un dizilerini beğeniyorum. Dizinin ismi biraz itici de alışırız herhalde. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Kırgın Çiçekler dram dizisi, dram dizileri bağlayıcı olduğu için pek sıkmıyor. Romantik komediler bir süre sonra sıkıyor. Kiralık Aşk mesela 11-12 reytingi görüyordu sezon başında, şimdi 4-5 alıyor. Yarıya düştü resmen.

Hiç tanıtım görmedim ben, ama yaz için güzel bir proje olacağını düşünüyorum. Faruk Turgut'un dizilerini beğeniyorum. Dizinin ismi biraz itici de alışırız herhalde. :D
Yaz Yağmuru cok iyiydi neden değişti :( Yazda tutar kesin.Oda var tabi ins iyi sonuclar alırlar.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tarih çok erken. 2.si başroller arasında uyum yok tutacağını sanmıyorum en fazla 2 reytingle yazı tamamlar.