Netflix'ten, Türkiye'ye Özel Tanıtım:Orklar Aramızda

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

ork.jpg

Online dizi/film izleme platformu NETFLIX'in büyük bütçeyle hazırlıklarını tamamladığı ve başrolünde Will Smith'in oynadiği Bright filminin Türkiye ayağı için özel çekilmiş tanıtım videosunu bugun yayınlandı.

Daha önce Stranger Strings için Saadettin Teksoy ile çekmiş oldugu ülkemize özel tanıtım filmiyle NETFLIX türk hayranlarının gönüllerini fethetmişti.
İşte O Tanıtım Filmi

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tanıtım öncekiler gibi çok iyi olmuş. Netflix çok özen gösteriyor bu işe.

Ayrıca filmi izlemeyi düşünüyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yine harika olmuş :F özellikle Elf sahnesi komedi :F Elf nezaketinden naifliğinden ödün vermemiş.:A

@destere @Çiğdem- @MasacRE- @MEnes @xemrexxx @mrt-06
pekiii mersiii :)
harika olmuş ben sadettin teksoylu tanıtımı sevmemiştim bu tanıtım daha güzel :)

Çok yakında dönüyor sen ve @destere hazırlıklı olun :Z:Z:Z
bir hafta önce dedin yine döner diyede hiç sanmam buralara bana bıraktı artık bir daha uğramaz buralara :)

Forumdash yeni bir haber konusu açtı

ork.jpg

Online dizi/film izleme platformu NETFLIX'in büyük bütçeyle hazırlıklarını tamamladığı ve başrolünde Will Smith'in oynadiği Bright filminin Türkiye ayağı için özel çekilmiş tanıtım videosunu bugun yayınlandı.

Daha önce Stranger Strings için Saadettin Teksoy ile çekmiş oldugu ülkemize özel tanıtım filmiyle NETFLIX türk hayranlarının gönüllerini fethetmişti.
İşte O Tanıtım Filmi

Orijinal formatta oku
bu diziyi @dosi ye de önermiştim başrol kız noomi repace isveçli artık buralra teşrif edecektir dosi :)

yalnız imdb puanı çok mu düşük olmuş? başladımı dizi ? :)

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
pekiii mersiii :)
harika olmuş ben sadettin teksoylu tanıtımı sevmemiştim bu tanıtım daha güzel :)

bir hafta önce dedin yine döner diyede hiç sanmam buralara bana bıraktı artık bir daha uğramaz buralara :)

bu diziyi @Dosi ye de önermiştim başrol kız noomi repace isveçli artık buralra teşrif edecektir dosi :)

yalnız imdb puanı çok mu düşük olmuş? başladımı dizi ? :)
film bu dizi değil :X Ben daha izlemedim. Belki haftasonu bakabilirim :X

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Netflix'in ülkemize özel ilgi göstermesi hoş bir şey ama inşallah vergi veriyordur :)
Bu arada zombili, vampirli, orklu morklu dizi veya filmler beni sarmıyor izleyeceğimi düşünmüyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen dostu değilsin belkide çocuğu bilerek kışkırtıp kaçırttın , dizilerde de birine iyi görünen gerçekte onun düşmanı çıkarmış @Harunnn60 sana dikkat etmeli :A :A :A

@mrt-06 @destere bana @sokak sanati na güvenmeli :A :A :A

forum bozulunca twitter a uğradım baktım @Harunnn60 elinde silahla peşime
den koşuyor:) soluğu tekrar forumda aldım :) gaga çok sinirli bize @xemrexxx @mrt-06 @XanTier