Netflix’in İlk Türk Dizisinden İlk Detaylar!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Netflix’in İlk Türk Dizisinden İlk Detaylar!

3a71cd5e-e9ac-4652-833e-c6545768d7a3.jpg

İnternet televizyonculuğunun en önemli temsilcilerinden biri olan Netflix’in çekeceği ilk Türk dizisinden ilk detaylar gelmeye başladı!

Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen O3 Medya ile Netflix’in çekeceği ilk Türk dizisi Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak. 10 bölümden oluşacak olan dizi Netflix adına Türkiye'de yazılıp çekilecek. Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi, Onur Güvenatam baş yapımcılığında, İstanbul merkezli O3 Medya tarafından çekilecek.

Dizi, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda, sadece Netflix’ten izlenebilecek. İşte merakla beklenen dizinin konusu:
''Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.” İstanbul’un zengin kültürel geçmişini ekrana yansıtacak olan dizi, izleyiciyi bu sihirli şehrin kalbinde sürükleyici bir keşfe çıkaracak.''

Kaynak: Ranini.tv

Orijinal formatta oku

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İşte bu be Daredevil tarzı gibi olacak. :Z Dün gece keşke böyle bir şey yapsalar diyordum dediğim tuttu. :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İngilizce olmalı dizi eğer dünyada başarı istiyorlarsa :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aa çok şükür ciddi anlamda bir fantastik dizi yapılacak sonunda türkiyede :Z:Z:Z
@destere @xemrexxx @mrt-06
genç bir oğlan değilde başrolde genç bir kız olsaydıda istanbulu karanlık güçlerden korusaydı tam benlik olurdu dizi :) bu haliyle pek bir bişeye benzemiyor :) süpergirl gibi bişey bekliyorum ben hala :)

Netflix bir çok ülke de dizi çekmeye başladı artık. Dizi iyi olursa her türlü ilgi görür. :)

Konusu Daredevil'e benzemiyor mu. :A Netflix baktı iyi gitti Daredevil biraz ona benzetelim demiş olabilir? :D
beceremeyiz :) turit ömerin uzay yolundası gibi olur? bizim başoğlan habire tuz yalayıp duracaktır :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
genç bir oğlan değilde başrolde genç bir kız olsaydıda istanbulu karanlık güçlerden korusaydı tam benlik olurdu dizi :) bu haliyle pek bir bişeye benzemiyor :) süpergirl gibi bişey bekliyorum ben hala :)

beceremeyiz :) turit ömerin uzay yolundası gibi olur? bizim başoğlan habire tuz yalayıp duracaktır :)
Aldatma, hamile kalma gibi klişe olayları koymazlar inş. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Böyle süper kahramanlı yapımları hiç sevmem ama bunu merak ettim, izleyeceğim.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dön dolaş bize uydururlar hikayeyi :) dizideki başoğlan, @denizz19 in kırgın böcüklerindeki gibi arada bir hastaneye düşer :) verirler ağlak bir şarkı başoğlan hastaneden çıkana kadar izleyicinin iflahını keserler :)
Hahaha. @denizz19 :A şaka bir yana Netflixe güveniyorum son dizileri hepsinden başarılı tutmayan işleri yok. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fena mı en çok izlenen dizilerden hala :A
ben ne dedim aksi bişey söylemedimki :) yani izlenmesi için bizim süper kahramanın arada bir kötü kemaller tarafından tecavüze uğraması şart:) başka türlü fantastik dizi izlemeyiz bizim kültüre ters gelir :)

Hahaha. @denizz19 :A şaka bir yana Netflixe güveniyorum son dizileri hepsinden başarılı tutmayan işleri yok. :D
bende netflix e güveniyorumda ortak iş yaptıkları şirket fiyasko :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben ne dedim aksi bişey söylemedimki :) yani izlenmesi için bizim süper kahramanın arada bir kötü kemaller tarafından tecavüze uğraması şart:) başka türlü fantastik dizi izlemeyiz bizim kültüre ters gelir :)

bende netflix e güveniyorumda ortak iş yaptıkları şirket fiyasko :)
03 çok klişe senaryoları ya. Forumda @xemrexxx gazlıyor ama oda Meryoş eskiden oynuyor diye. :A
Konusu ilgi çekici şöyle tarihi yarım ada etrafı surlar filan mekan olarak geçecek gibi. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
03 çok klişe senaryoları ya. Forumda @xemrexxx gazlıyor ama oda Meryoş eskiden oynuyor diye. :A
Konusu ilgi çekici şöyle tarihi yarım ada etrafı surlar filan mekan olarak geçecek gibi. :Z
umalım netflix eli fazla değsin diziye? netflix ne kadar müdahale ederse o kadar güzelleşir dizi yoksa kendi haline bırakırsa 03 ü hapı yutarız :)

aklıma gelmişken netflix in Anne with an E izle mutlaka