netd, 2022'nin Enlerini Paylaştı!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock bak ‘artık favorilerimden biri oldu’ dediğin şarkı yıla damgasını vurmuş... @MasacRE @MEnes
Hangi şarkı o... @Sherlock
------

Ben de kimmiş bu diyerekten girdim Youtube'a şimdi. Daha önce açmışım şarkıyı çünkü kırmızı gösteriyordu altı ama hafızamda hiç öyle bir bilgi yoktu. Şarkıyı da açmamla kapatmam bir oldu. Kim bunlar gerçekten kim dinliyor bunları birisi bunu bize açıklamalı :A
Bu şarkı @dosimosi hanımın bana armağanıydı, kendi elleriyle bu şarkıyı paylaşa paylaşa zirveye taşımış valla helal olsun. :A

Detayları profilimde mevcut. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Bu şarkı @dosimosi hanımın bana armağanıydı, kendi elleriyle bu şarkıyı paylaşa paylaşa zirveye taşımış valla helal olsun. :A

Detayları profilimde mevcut. :A
Bana ve @MasacRE ’ye reaksiyon bıraktıktan sonra detaylıca araştırdığını biliyorum ama yinede bir harikayı kaptın :A
Bence ben şarkıyı paylaştıktan sonra sen hergün 271781 kere tıkladığın için bu başarıya ulaştı :A

Biraz araştırıp sonra buldun detayı işte kanıtım:
5476CC37-B55A-48EE-8911-2FBB8B14CF88.jpeg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bana ve @MasacRE ’ye reaksiyon bıraktıktan sonra detaylıca araştırdığını biliyorum ama yinede bir harikayı kaptın :A
Bence ben şarkıyı paylaştıktan sonra sen hergün 271781 kere tıkladığın için bu başarıya ulaştı :A

Biraz araştırıp sonra buldun detayı işte kanıtım:
Şarkıyı ilk gördüğümde aklıma gelmişti. Yemin edebilirim ama ispatlayamam. :A

Bir filmin yorum konusunu arıyordum burada. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Radyo mu kaldı 1996’da mı yaşıyoruz? :A

İlk kez duydum valla listedeki çoğu ismi. :A
Öyle olmuyor işte... Araç sahibi olanlar sürekli müzik listesi güncelleyemiyor, internetin de mesela o ay için uygun değilse Spotify sürekli açamıyorsun. Evde gidip Spotify'dan offline için işlemler yapmak da bazen üşendirebiliyor... Yani evet radyodan da müzik dinleyebiliyorsun bazen... :A
------

@Sherlock bak ‘artık favorilerimden biri oldu’ dediğin şarkı yıla damgasını vurmuş... @MasacRE @MEnes
Vaay be bu şarkının bu kadar beğeni alacağını düşünmezdim... :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Öyle olmuyor işte... Araç sahibi olanlar sürekli müzik listesi güncelleyemiyor, internetin de mesela o ay için uygun değilse Spotify sürekli açamıyorsun. Evde gidip Spotify'dan ****** yapmak da bazen üşendirebiliyor... Yani evet radyodan da müzik dinleyebiliyorsun bazen... :A
------

Vaay be bu şarkının bu kadar beğeni alacağını düşünmezdim... :A
@bazinga ’ya gerekli cevabı veridğin için teşekkürler:A bir an bi acaba dedim. Demek ki araç sahibi değil :A
Bu arada ben müziği flash bellekten dinlesemde trafik bilgileri için otomatik radyo devreye giriyor önemli zamanlarda (Tr’de öyle bir durum var mı? )
Flash bellek demişken, @Sherlock emaneti teslim etti mi? :A sizdeki ismi ne uzun be, biz düz USB diyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@bazinga ’ya gerekli cevabı veridğin için teşekkürler:A bir an bi acaba dedim. Demek ki araç sahibi değil :A
Bu arada ben müziği flash bellekten dinlesemde trafik bilgileri için otomatik radyo devreye giriyor önemli zamanlarda (Tr’de öyle bir durum var mı? )
Flash bellek demişken, @Sherlock emaneti teslim etti mi? :A sizdeki ismi ne uzun be, biz düz USB diyoruz :A
Rica ederim, bir baktım Radyo mu kalmış yazmış, biz çağ dışı olmakla suçlamış... Buna cevap vermesem olmazdı... :A

Ben flash bellek işine hiç girmedim 2.5 3 yıldır araç kullanıyorum... :A Ya radyo ya da telefondan Youtube Spotify falan... :A Tr'de otomatik devreye girme falan yok, biz trafik bilgilerini kendimiz elde ediyoruz genelde... :A

Bellek işini hiç sorma... Yanlış hatırladın sanırım normalde adaşımın belleği bendeydi ben teslim edecektim... :A Yani teslim etmeyecektim el koymuştum... :A Tabi sonra o bellek kayboldu bir yerlerde... Ama ben durur muyum, anıları yaşatmak için bire bir aynı bellekten aldım... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Rica ederim, bir baktım Radyo mu kalmış yazmış, biz çağ dışı olmakla suçlamış... Buna cevap vermesem olmazdı... :A

Ben flash bellek işine hiç girmedim 2.5 3 yıldır araç kullanıyorum... :A Ya radyo ya da telefondan Youtube Spotify falan... :A Tr'de otomatik devreye girme falan yok, biz trafik bilgilerini kendimiz elde ediyoruz genelde... :A

Bellek işini hiç sorma... Yanlış hatırladın sanırım normalde adaşımın belleği bendeydi ben teslim edecektim... :A Yani teslim etmeyecektim el koymuştum... :A Tabi sonra o bellek kayboldu bir yerlerde... Ama ben durur muyum, anıları yaşatmak için bire bir aynı bellekten aldım... :A @Sherlock
İlk kısım için: harika:A

İkinci kısım için: bir yerde geçici trafik mi durdu, bir kaza mı oldu, hangi yerde aşırı trafik var anında radyo otomatik açılıp biz bilgilendiriliriz :A

Üçüncü kısım için: yaa işte hafızamın artık eskisi gibi olmadığının bir kanıtı :( @MasacRE
Yani sonuç olarak bir Enes diğer Enes’e ayıp etmişti ama Enesleri karıştırdım :A şimdi geldi aklıma, o Enes o dönem öğrenci olduğu için ve sende çalıştığın için seni yadırgamıştım :A
@Sherlock ’a iki kat hafızalı bir flash bellek alırsın artık…

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlk kısım için: harika:A

İkinci kısım için: bir yerde geçici trafik mi durdu, bir kaza mı oldu, hangi yerde aşırı trafik var anında radyo otomatik açılıp biz bilgilendiriliriz :A

Üçüncü kısım için: yaa işte hafızamın artık eskisi gibi olmadığının bir kanıtı :( @MasacRE
Yani sonuç olarak bir Enes diğer Enes’e ayıp etmişti ama Enesleri karıştırdım :A şimdi geldi aklıma, o Enes o dönem öğrenci olduğu için ve sende çalıştığın için seni yadırgamıştım :A
@Sherlock ’a iki kat hafızalı bir flash bellek alırsın artık…
Bak o sistem çok güzelmiş... Radyo seni otomatik olarak trafik durumu için, kaza için bilgilendiriyor ha... Vaaay be... :A Biz navigasyondan bakmasak 1356183976 saat trafikte kalırız öyle durumlarda... :A

Heey gidi hey... Sen bile yaşlandın demek Zey... :A Lakin adaşımla bizim aramızda bir belleğin lafı bile olmaz... :A Kendisi o belleği bana 1 2 kullanımlık vermişti ama geri gelmeyeceğinin bilincinde olarak bunu yapmıştı... :A Hem de o bellek onun kullanmadığı ekstra bir bellekti... Yani sonuç olarak ortada bir ayıp edilme durumu yok... :A Leşdaşıma 2 kat hafızalı bir bellek alma durumu ise hiç hiç yok... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Bak o sistem çok güzelmiş... Radyo seni otomatik olarak trafik durumu için, kaza için bilgilendiriyor ha... Vaaay be... :A Biz navigasyondan bakmasak 1356183976 saat trafikte kalırız öyle durumlarda... :A

Heey gidi hey... Sen bile yaşlandın demek Zey... :A Lakin adaşımla bizim aramızda bir belleğin lafı bile olmaz... :A Kendisi o belleği bana 1 2 kullanımlık vermişti ama geri gelmeyeceğinin bilincinde olarak bunu yapmıştı... :A Hem de o bellek onun kullanmadığı ekstra bir bellekti... Yani sonuç olarak ortada bir ayıp edilme durumu yok... :A Leşdaşıma 2 kat hafızalı bir bellek alma durumu ise hiç hiç yok... :A @Sherlock
Yaşlanma demiyelim biz ona, bir takım sıkıntılardan dolayı “geçici” bir hafıza problemi diyelim :A 2 sene öncede geçici olmuştu, bu kezde öyle olacaktır inşallah. Bu tatilde tüm tuşlara bastım. Yeni yıla, yeni okul dönemine şarjı dolu, mükemmel gireceğim :Z (inanmak başarmanın yarısıdır)

• Harika
Reactions: MEnes

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Gülşen - Lolipop dışında hiçbir şarkıyı bilmemem peki. :eek: