Nebahat Çehre'den 'Yargı' Yorumu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,037
Puanı
1,061
nebahat_cehre_yargi_ile_ilgili_konustu_h27923_1443b.jpeg

Deneyimli oyuncu Nebahat Çehre'den 'Yargı' yorumu!

Geçen yıldan beri pazar akşamlarına damga vuran Ay Yapım imzalı dizi, Nebahat Çehre'nin de favorileri arasında. Son olarak 'Menajerimi Ara'da konuk olarak yer alan oyuncu, kendisine gelen birkaç dizi teklifini reddettiğini belirtirken 'Yargı' için de "Kaan Urgancıoğlu’nu çok severim. Pınar’ı (Deniz) da öyle. Sema (Ergenekon) çok başarılı. Bakın işte o dizide bir yalı yok, bir köşk yok. Hikaye ve cast çok önemli. Bunu artık öğrensinler, fazla masraf etmesinler.” ifadelerini kullandı.

Yargı, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,425
Puanı
1,060
Demek ki kendisi bir türlü sevdiği hikayeyi bulamadı ondan kabul etmiyor dizileri. Ama etmeli artık. Çok seçici olmak da iyi değil hayatta. :bhr:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,633
Puanı
1,061
Haziran Gecesi'nden bu yana zengin ve güçlü yalı kadını imajı yapıştı kaldı. Haliyle gelen teklifler de böyle oluyordur. Daha farklı bir rol artık eğreti duracağı için yapımcıların pek yanaşacağını sanmıyorum :A
------

Bu kadının yorumları niye bu kadar önemli kim yani bilirkişi mi :F
Bu yazdığında ciddi misin? Kadının bir sürü festivalden ödülü falan var tabi ki bilirkişi olacak :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Haziran Gecesi'nden bu yana zengin ve güçlü yalı kadını imajı yapıştı kaldı. Haliyle gelen teklifler de böyle oluyordur. Daha farklı bir rol artık eğreti duracağı için yapımcıların pek yanaşacağını sanmıyorum :A
------

Bu yazdığında ciddi misin? Kadının bir sürü festivalden ödülü falan var tabi ki bilirkişi olacak :A
Ee olabilir yani bu bilirkişi olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. :A