NBC'nin En Yenisi Timeless'in Fragmanı Çıktı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

NBC'nin En Yenisi Timeless'in Fragmanı Çıktı

MV5BMTgyOTA4NTk0Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMzY5ODE5ODE@._V1__SX1234_SY617_.jpg

2016-2017 yazına hazırlanmaya başlayan kanallar bir bir projelerini duyurmaya başladılar. Bunlardan biri de ABD'nin en çok izlenen kanallarından biri olan NBC.

NBC yeni dizisini tanıdık bir isme emanet etti. 12.sezonuna adım atan Supernatural'in yaratıcısı ve daha önce Revolution dizisiyle çaliştiği isim Eric Kripke olacak. Eric Kripke'ye eşlik edecek bir diğer isim ise Shawn Ryan olacak.

Dizinin başrolerinde ise Abegail Spencer (Rectify), Matt Lanter, Malcolm Barret ve Goran Vinsnjic paylaşiyor. Dizinin konusu ise; Gizemli bir suçlunun zaman makinası çalarak geçmişe gidip Amerikayı yok etmeye çalişir. Bir asker bir tarih profesörü ve bir bilim adamından oluşan ekibimiz ise suçluyu durdurmaya çalaşacak.

Dizinin yönetmen koltugunda ise Game of Thrones dizisini de yöneten Neill Marshall oturacak.
İşte O Dizinin Fragman

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok şükür dualarım kabul oldu:X Abe'yi Rectify'den sonraki projelerde görmek istiyordum izlicem diyordum. Hem türü hem de Eric reisin olması sebebiyle ayıla bayıla izlerim :X

@destere'ye haber verin niye ugramıyorsa foruma:T: @sürgünüm senden nbr?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çok şükür dualarım kabul oldu:X Abe'yi Rectify'den sonraki projelerde görmek istiyordum izlicem diyordum. Hem türü hem de Eric reisin olması sebebiyle ayıla bayıla izlerim :X

@destere'ye haber verin niye ugramıyorsa foruma:T: @sürgünüm senden nbr?
Konusu benlik değil ya, keşke Abigail Spencer tutacak bir projede yer alsaydı bu dizinin de uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. :X

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konusu benlik değil ya, keşke Abigail Spencer tutacak bir projede yer alsaydı bu dizinin de uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. :X
Revolution'a bile 2 sezon dayandı bunun ilk sezonu süper olursa en az 3 sezon devam eder:X 4milyon izlenen onay alıyor zaten:X gerçi senin 1.sebebin konunun senlik olmayışı, ısrar etsem de izlemezsin :X

@Çiğdem- sen ne diyon? Kıskançliğindan izlemezsin.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Revolution'a bile 2 sezon dayandı bunun ilk sezonu süper olursa en az 3 sezon devam eder:X 4milyon izlenen onay alıyor zaten:X gerçi senin 1.sebebin konunun senlik olmayışı, ısrar etsem de izlemezsin :X

@Çiğdem- sen ne diyon? Kıskançliğindan izlemezsin.
hahah aa konusu ilginç görünüyor zaman makinası çalan kötü roldeki kişi eğer iyi oynarsa izlenir bu dizi hangi karakter olucak acaba bilgin varmı ona göre izlerim yada izlemem
:F:F:F

kız @Çiğdem- bu oğlan senin diziyi batıran değil mi :F
hangisi :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahah aa konusu ilginç görünüyor zaman makinası çalan kötü roldeki kişi eğer iyi oynarsa izlenir bu dizi hangi karakter olucak acaba bilgin varmı ona göre izlerim yada izlemem
:F:F:F

hangisi :F:F:F
Afişteki parlak oğlanın karşısındaki kötü adam olcakmiş :X tipine bakıcaksan Goran Vinsnjic diye arat:F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi tırt gözüküyor ama Abigail Spencer... :Z Zaman yolculuğu konusunu da severim aslında da işte, neyse inşallah sürpriz şekilde iyi çıkar da izleriz. :D