"Nöbet" Dizisinde Ayrılık!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,132
Puanı
1,060
Pana_film_logn.jpg

Pana Film'in yeni dizisi 'Nöbet'te bir ayrılık yaşandı.

Başrollerinde Yurdaer Okur,Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar'ın yer aldığı Show TV'de yayınlanacak olan diziden Funda İlhan ayrıldı.Barış Falay ile karı koca rollerini üstlenmesi beklenen ancak Barış Falay'ın başka dizilerle görüştüğü ve projede yer alamayacağını bildirdiği için Funda İlhan'ın diziden ayrıldığı ve senaryonun değiştiği söyleniyor.

funda_ihlan_dizisponsorlaricom_2.jpg

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence de şükürler olsun, Barış Falay ne işin var burada? Allah aşkın Ay Yapım'a veya O3'e uğra :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,662
Puanı
1,060
Barış Falay olmayan kalitesiyle bu diziye yakışırdı aslında. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,285
Puanı
1,060
Bu nasıl iş yahu bu adam bu diziyle anlaşmamış ki başka diziye gidiyo

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şükürler olsun. :A Çukur'a gelmemesi için hiçbir sebep göremiyorum artık. :A @MasacRE- @Çiğdem- @Arslan Bey @Bully

Büyük patron Barış Falay olsun karakuzuların arkasındaki :A

Kütük bey 40 yılın başı doğru söylüyor şu kel adam olmamış Barış bey patronu olmalı :A :A :A @kerem @serhatt @Bully @Arslan Bey @xemrexxx
Hayal kuruyonuz hayal, keşke olsa. :A Yani gelse sezon başında gelirdi, ortasında geleceğini sanmıyorum. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kütük bey 40 yılın başı doğru söylüyor şu kel adam olmamış Barış bey patronu olmalı :A :A :A @kerem @serhatt @Bully @Arslan Bey @xemrexxx

Hayal kuruyonuz hayal, keşke olsa. :A Yani gelse sezon başında gelirdi, ortasında geleceğini sanmıyorum. :D
Geçen bölümden bir ayrıntı yakalamışlar. Bu Çeto ile Mahsun'un bindiği arabanın plakası 002'ymiş. Yani demek oluyor ki bir yerlerde 001 plakalı birisi var. O da kim? Tabi ki Barış Falay :A @Sherlock @Arslan Bey

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen kafayı yemişsin. :A Hayaller Barış Falay, gerçekleri göreceğiz artık. :F
Geçen bölümden bir ayrıntı yakalamışlar. Bu Çeto ile Mahsun'un bindiği arabanın plakası 002'ymiş. Yani demek oluyor ki bir yerlerde 001 plakalı birisi var. O da kim? Tabi ki Barış Falay :A @Sherlock @Arslan Bey
Barış olmasada illa patronları olan büyük birisi gelir :A

Millet sezon finalinde olan dilenci adamı nedense görmek istiyordu o rolde adam oynamıcam dizide diye diye dilinde tüy bitti :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen kafayı yemişsin. :A Hayaller Barış Falay, gerçekleri göreceğiz artık. :F

Barış olmasada illa patronları olan büyük birisi gelir :A

Millet sezon finalinde olan dilenci adamı nedense görmek istiyordu o rolde adam oynamıcam dizide diye diye dilinde tüy bitti :F
Yani Barış Falay çıkmayabilir tabi ama birisi gelecek işte :A Neyse biz isim düşünmeyelim onlar güzel bir takviye yaparlar Necip Memili gibi güveniyorum ben ekibe :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

O detay benim de dikkatimi çekmişti. Zaten kesin büyük bir patronları olduğu ortaya çıkacak, bu Barış Falay olursa güzel olur. :A