FF MusicSurvivor

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Aaa evet 28 Kasım 2017 den itibaren 7 ay gibi bir araya girdik çünkü gündüzleri aktif olma düzenimi oturtamadım . MS sunarkan ilgilenmek şart sizleri madur etmemek için güzelce eğlenmek için :Z

20 Temmuz gibi köye fındığa gidicez 10 günlük sonra Ağustosun ilk gününden sonra tekrar eski aktifliğime kavusucam. Son 3 sezondan bir 2.All Star yapacaz ve ilk 3 sezondan yarışıp Al Stara katılmayanlarda olabilir :A

İlgilenmeye Cumayla birlikte başlayacam köye gitmeden 20 temmuza kadar All Star yarışanları ayarlarız ben geldikten sonra Ağustosta hemen bismillah der başlarız
:Z:Z:Z
Katılacağım yarışmacıyı daha sonra açıklayacağım :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Aaa evet 28 Kasım 2017 den itibaren 7 ay gibi bir araya girdik çünkü gündüzleri aktif olma düzenimi oturtamadım . MS sunarkan ilgilenmek şart sizleri madur etmemek için güzelce eğlenmek için :Z

20 Temmuz gibi köye fındığa gidicez 10 günlük sonra Ağustosun ilk gününden sonra tekrar eski aktifliğime kavusucam. Son 3 sezondan bir 2.All Star yapacaz ve ilk 3 sezondan yarışıp Al Stara katılmayanlarda olabilir :A

İlgilenmeye Cumayla birlikte başlayacam köye gitmeden 20 temmuza kadar All Star yarışanları ayarlarız ben geldikten sonra Ağustosta hemen bismillah der başlarız
eTV ailesi olarak hayırlı uğurlu oldun diyelim o zaman. :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Hamamizade İsmail Dede Efendi ile gelebilirim. Tabii sizler bu ustayı bilmezsiniz ne yazık ki. Osmanlı'daki büyük sanatçıların artık açığa çıkma vakti gelmiştir. Benliğinize geri döneceksiniz hadsizler!

@Tolstoyevski @MEnes @sokak sanati @denizz19 @vadikızı @kerem @mrt-06 @serhatt @xemrexxx @Yiğitt @Harunnn60 @Dosi @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060