eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 7.Hafta Sonuçlarda Pazar 21:00

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Maskeli Fedai Haklı bu sefer :A :A :A Herşeyi Yak dışında 1 tane işe yarar şarkın yok onuda Dumandan dolayı yine kullanmazlardı zaten ve bu hafta şarkında berbat
:A :A :A @MasacRE- @mrt-06 @Bully
Ben de Aşktan Ne Haber dışında tek bir şarkısını beğenmedim, geçen haftaki sonucu da abartılıydı, hiç kusura bakmasın. :A Ama Güllerin Soldu dışında hep sonuç aldı, bakalım bu hafta ne yapacak :D Henüz dinlemedim parçayı, ismi yabancı gelmiyor ama yine listeye alınmaması gereken bir parçadır muhtemelen :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizim tüm şarkılarımız iyi, baştan beri planlanan sırayla gidiyoruz. :A Geçen haftaki ufak kazayı unutturup balkona yeniden tırmanır inşallah troll. :A
Bu hafta umutluyum @Maskeli Fedai den zaten benim umutlu oldum haftalar tırmanamıyordu beğenmedim süreçte balkona çıkmıştı şimdi düşme zamanı tekrar :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de Aşktan Ne Haber dışında tek bir şarkısını beğenmedim, geçen haftaki sonucu da abartılıydı, hiç kusura bakmasın. :A Ama Güllerin Soldu dışında hep sonuç aldı, bakalım bu hafta ne yapacak :D Henüz dinlemedim parçayı, ismi yabancı gelmiyor ama yine listeye alınmaması gereken bir parçadır muhtemelen :A
Ecünnü dizili bir klibi var :A :A :A @ozmoturk

Sezen şuana kadar ismiyle biraz bir şeyler yapıyor şarkı seçimlerinden değil :A Adam akıllı bir şarkısını seçse açık ara 1.olacak 20 puana yakın fark :A Benim Albümüm seviyesinde hafif siklet şarkılar seçiliyor ve bunlar seçildikçe büyük hitlerini bir bir harcıyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ecünnü dizili bir klibi var :A :A :A @ozmoturk

Sezen şuana kadar ismiyle biraz bir şeyler yapıyor şarkı seçimlerinden değil :A Adam akıllı bir şarkısını seçse açık ara 1.olacak 20 puana yakın fark :A Benim Albümüm seviyesinde hafif siklet şarkılar seçiliyor ve bunlar seçildikçe büyük hitlerini bir bir harcıyor :A
Hatırladım, Kalp Atışı'nda vardı bu şarkı. :A

Hakkında hayırlısı artık bakalım. :A Sonuç olarak 1.gidiyor ama önemli olan final turlarında napacağı, herkes için durum böyle gerçi. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hatırladım, Kalp Atışı'nda vardı bu şarkı. :A

Hakkında hayırlısı artık bakalım. :A Sonuç olarak 1.gidiyor ama önemli olan final turlarında napacağı, herkes için durum böyle gerçi. :D
Keşke o olsaydı başka bir dizi bende bayılırım o diziye :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Bu hafta ile itibariyle Cornetto mevsiminin sonuna gelmiş bulunmaktayız :A "Yeniden" ile zirveye göz kırpıyor ve ilk bakışta aşkı anlatan bu sıcacık klibimizle sizi baş başa bırakıyoruz...

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu
İşte şarkı budur biliyorsun puanını hayırlı olsun :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Herkese iyi seçimler diliyorum bol hareketli bir hafta olması ümidiyle bol şanslar..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu haftaki şarkımız Eurovision'a hasret kalan yalnız ve güzel ülkemiz insanlarına gelsin. :) Eurovision'a katılıp elde ettiği dördüncülükle gururumuz olan, ülkemizde de en popüler Eurovision şarkıları arasına giren:

~ Shake It Up Şekerim ~

1.07-2.26

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu @Maskeli Fedai

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bu haftaki şarkımız Eurovision'a hasret kalan yalnız ve güzel ülkemiz insanlarına gelsin. :) Eurovision'a katılıp elde ettiği dördüncülükle gururumuz olan, ülkemizde de en popüler Eurovision şarkıları arasına giren:

~ Shake It Up Şekerim ~

1.07-2.26

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu @Maskeli Fedai
Sen 4. olurken biz 1. olduk. :A

Güzel şarkı. :Z