eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta (2 Eleme Haftası)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yıl 2006, Kenan Doğulu ve Sezen Aksu bir araya gelerek Türk pop müziği için yeni üst çıtayı belirlediler. Yıllar geçti ama hiçbir şarkı onun yarattığı büyük fırtınayı yaratamadı. Bu haftaki şarkımızla tam puanlarınıza talibiz, şarkımız elbette:

~ Çakkıdı ~

1.14-2.55

@Bully @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @Billy Kane @Sherlock @ozmoturk @Felon @gözlemci @MasacRE- @Doğu @MEnes @destere @bazinga @xemrexxx @HachiKo @tolgab @kerem @serhatt @Billy Kane @turkuazz @dreamy @ozgur2113 @mrt-06 @-potterhead- @sokak sanati @MayısKralı @vadikızı @mesmeso61 @xBUGRAx @Arslan Bey @DarkLegenD @BesaleT @batuhankaralar @Aserat @cookies @YıldırıM

Oha bu nasıl bi seviye. Final şarkısını şimdiden kullanman seviyeyi uçurdu :Z

Ortağı olmuşum düzeneğin
Herkesi öpesim var

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Bu hafta ülkemizin en büyük acılarından, onbinleri enkaz altında kaybettiğimiz 17 Ağustos Marmara Felaketinden sonra çıkan ve onbinlerini kaybeden Türkiye'nin gözü yaşlı dinlediği 'Vur Yüreğim' şarkısıyla yarışıyor olacağım.

Şarkıyı yazan rahmetli Aysel Gürel'dir. Ve bu şarkının hikayesini "Tanrı hiçbirimizi unutmaz ama hayat bizi çok zor bir noktaya getirdiğinde Allahım unuttun mu beni dediğimiz zaman insanlara umut vermesi ve hayata sıkı tutunması için böyle bir şarkı yazdım" demiştir.

17 Ağustos 1999'da kaybettiğimiz onbinlerce insanı ve şarkıyı yazan rahmetli Aysel Gürel'i saygıyla anıyorum, bu şarkıyı her dinlediğimde tüylerim diken diken oluyor.

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci
Yari finalde bana karşı @Çiğdem- i seçenlere direkt 1:A @destere @serhatt @mrt-06 @denizz19 @Dosi @vadikızı @Billy Kane @xBUGRAx @Aserat @ozmoturk

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ciddi değilsindir bence İrem'i koşulsuz sevmelisin :A Buradan sonra desteklerini çekmezsin bence gerçi ilk kez yorum yaptığın için şüpheye düştüm :(
Yarışmadan önce "Şarkılarının +%85'ini seviyorum." demiştim. Ama yanılmışım, oran daha fazlaymış. Geriye %5'lik kısım kalsa bu şarkıya falan kalır. Hiç dinlememiştim, yeni dinledim, beğenmedim. 12. hafta için hiç kullanışlı değil. Adında bile hayır yok, o kadar diyeyim.