eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
la sen yarışmada cüri başkanı olamayınca @Çiğdem- dedi ki ''iyi ki yok hep ecünnülere yüksek puan verip tansiyonumu yükseltiyordu, inşallah gelmez''

yani gör ne ka seviyor seni :A @serhatt anlattı bunları kız kıza pijama partisi verirken söylemiş ona da:A

kız ne güzel destere çiğdemi terkedecek sonra çiğdem üzüntüden intihar edecek destere de sana kalacak yani bir taşla kaç kuş sayamadım ; seninle oynaşan bir erkek olacak sonunda sonracına forum şirret hogatahdan kurtulacak ; @vadikızı teyzem son isteğini de görüp huzurla ölecek vb. ....

@serhatt dan doğru laf çıkmaz ama @Çiğdem- den her şey beklenir lanet şey :)

Ne yalanı mı gördün soykası batasıca :A
@destere Böyledir hala @xemrexxx in algılarına kanıyor @serhatt sende gör ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok yanlış yolda saftirik :A
@xemrexxx topacını tanıyorum az çok yalanı çoktur yinede arada bir doğruda söyleyebiliyor:) yalanlarına aldanıp doğru söylediklerini görmezden gelemem :)
hakkınızda kırk şey söylese 38 tanesi yalan olabilir ama arada doğru en azından iki tane vardır onları kaçırmamak lazım :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
@xemrexxx topacını tanıyorum az çok yalanı çoktur yinede arada bir doğruda söyleyebiliyor:) yalanlarına aldanıp doğru söylediklerini görmezden gelemem :)
hakkınızda kırk şey söylese 38 tanesi yalan olabilir ama arada doğru en azından iki tane vardır onları kaçırmamak lazım :)
Bana sor ben sana doğruları söylerim :A Yalansız dolansız :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060