eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kessss :A Senin puanına ihtiyacım yok mikser bey :A

Yakını zaten sevmezdim:A
@Yiğitt nasıldı şu espri :A

images.jpeg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ama @Yiğitt kendisi çaba gösteriyor oğlan @Maskeli Fedai gibi senin sırtından geçinmeye çalısmıyor :A :A :A

Yalın'a tam puan verilmeli :A Geçmişte aşk acısı çeken kardeşlerimiz bu şarkıyı es geçmeyecektir :A @Çiğdem-
İlk hafta desteğim Yalın'la olacak :A Gökhan'ın kendine has sürüyle şarkısı varken cover şarkı seçen Yiğit'i kınıyoruz :A Zorunlu olmadığı sürece cover işine sıcak bakmıyorum pek :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully Yarışıyorkan yoktun sen iyi ki Yalın ile :A :A :A Antisi oldunu şuan öğrendim unutmadıysam :A :A :A @Maskeli Fedai

Vardım diye hatırlıyorum ya da Yalın'la başka biri yarışıyordu ama Yalın'ı gömdüğümden eminim bu yarışmada veya senin diğer yarışmada. :A :A
@MEnes Benim Albümüm'de genellikle düşük verirdi Yalın'a pis sıvacı. ss Bu sezon diğer pop sanatçılarına göre kıyasladığımızda bir şansı olabilir diye düşünüyorum Yalın'ın :A Umarım daha iyi oylar gelir kendisinden :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Benim Albümüm'de genellikle düşük verirdi Yalın'a pis sıvacı. ss Bu sezon diğer pop sanatçılarına göre kıyasladığımızda bir şansı olabilir diye düşünüyorum Yalın'ın :A Umarım daha iyi oylar gelir kendisinden :A
Doğru hatırlamışım. :A Bende sanat sanat içindir. Bana iyi gelen her sanata iyi puan verebilirim. :A