eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gidiyorum Keremcim, bu gece son gecem.

Bir süre daha yokum, kendine çok iyi bak. Kısa zamanda seninle de kaynaştık, kim bilir ilerde daha samimi olsa fırsatı yakalarız belki. :D Seni tanıdığıma memnun oldum. :bhr:

Ya, bak üzüldüm şimdi. Off ne bileyim vedalardam nefret ederim. Tamda yeni kaynaşmıştık.

En azından MS'nin finaline kadar kalsan olmaz mı? :X
Aaa şimdi Alamancı çok üzülmesin Kaanın kaliteli oyları devam edecek en çok mahrum kalmaktan üzülüyordu kesin :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Tadı damağımızda kaldı dimi :A Bazen gitmen gerekir ve gidersin, yapacak bir şey yok. :D

O kadar zamanım yok maalesef. :(
Geçse olsa söyleyeyim, başta küçük bir kızışmamız olsa da sonradan seni gerçekten sevdim Kaan'cım. MS'deki puanlar işin tuzu biberiydi tabii. :A

Şunu söyleyeyim, gitmeni gerçekten istemezdim. Ama hayat işte, gitmen gerekiyor ve gidiyorsun. Hepimizin bir amacı var bu hayatta, sende onun için gidiyorsun sanırım. Umarım amacına ulaşırsın. İstediğin şeyi elde edersin. O zamana kadar kendine iyi bak, özletme kendini. Arayı da çok açmazsan iyi olur. Her zaman uğramayı ihmal etme. :D

Dediğin gibi tadı damağımızda kaldı ama gelecek sefer döndüğünde bu kadar kısa olmasın ona göre. Bizi de arada aklına getir, unutulmayalım. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçse olsa söyleyeyim, başta küçük bir kızışmamız olsa da sonradan seni gerçekten sevdim Kaan'cım. MS'deki puanlar işin tuzu biberiydi tabii. :A

Şunu söyleyeyim, gitmeni gerçekten istemezdim. Ama hayat işte, gitmen gerekiyor ve gidiyorsun. Hepimizin bir amacı var bu hayatta, sende onun için gidiyorsun sanırım. Umarım amacına ulaşırsın. İstediğin şeyi elde edersin. O zamana kadar kendine iyi bak, özletme kendini. Arayı da çok açmazsan iyi olur. Her zaman uğramayı ihmal etme. :D

Dediğin gibi tadı damağımızda kaldı ama gelecek sefer döndüğünde bu kadar kısa olmasın ona göre. Bizi de arada aklına getir, unutulmayalım. :(
Duygularımız karşılıklı Keremcim, ben de seni sevdim. :D

Teşekkür ederim, hedeflerimizi gerçekleştirip döneceğiz hayırlısıyla. :D Burası benim ikinci ailem, istesen de tamamen kopulmuyor. :D

Aa ben unutmam, unutmamak en önemli özelliklerimdendir. :A Asıl siz beni unutmayın, gerçi Tarkan ne demiş, kalanlar gideni gönlünde taşır, öyle olacağını umuyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı