eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final Sonuçları (Sertab vs Yalın)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@xBUGRAx Gibi @Maskeli Fedai de fokların ahını aldığı için elendi kaderleri bile aynı :A :A :A @MasacRE-
Kaybeden birisiyle daha fazla dalga geçilmemeli :(

images (46).jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy bu zaten yarışma bitince selamı sabahı kesecekti bahane ediyor ayoll , geber ayoll de geç :A :A :A Ama bizden kurtulamaz dizi izleyecez oscar filmi izleyecez :A :A :A
yok öyle direk geber demedik emir kipi kullanmadık yani ayıp olur diye:) onun yerine geberebilirsin ne istersen öyle yap dedik daha kibar oldu :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa dur boşuna mezar parası verme @destere in hortladığı mezarda uyuyabilirsin Haziran ayına kadar boş orası :A :A :A
hemen mezara yollamayalım daha bizimle birlikte üç beş dizi izleyecek öyle kaçıp kurtulmak yok :) şimdi bu yarışmayı bahane edip dizilerden kurtulmaya çalışıyor maskeli ama boşuna çabalıyor tabi diğer diziyide izleyeceğiz söz vermişti :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hemen mezara yollamayalım daha bizimle birlikte üç beş dizi izleyecek öyle kaçıp kurtulmak yok :) şimdi bu yarışmayı bahane edip dizilerden kurtulmaya çalışıyor maskeli ama boşuna çabalıyor tabi diğer diziyide izleyeceğiz söz vermişti :)
Bencede yine selamı sabahı kesmeye çalısıyor @Maskeli Fedai :A Ama yukarıda dedim bizden kurtulamaz şimdi biraz dinlensin yarından sonra devam :A :A :A

Olmazsa @xBUGRAx kozunu devreye sokarız :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Benim Albüm olmak üzere 3 sezon o 4 sezonda MS 7 sezon yarışma sundum 2016dan beridir birkaç ay sonra 3 yıl olacak oylarım çok fark yiyene taktiksel ya da çok sevdiğime olursa kayıtsız kalamayarak veriyordum ama Sertabın ve Yalının en sevdiğim şarkıları puan farkıda yok fark son gün açıldı kafa kafaya gidiyorlar ben ilk defa finalde tercih yapmadım yanı yapamadım @Maskeli Fedai @serhatt :bhr::bhr::bhr: @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben Benim Albüm olmak üzere 3 sezon o 4 sezonda MS 7 sezon yarışma sundum 2016dan beridir birkaç ay sonra 3 yıl olacak oylarım çok fark yiyene taktiksel ya da çok sevdiğime olursa kayıtsız kalamayarak veriyordum ama Sertabın ve Yalının en sevdiğim şarkıları puan farkıda yok fark son gün açıldı kafa kafaya gidiyorlar ben ilk defa finalde tercih yapmadım yanı yapamadım @Maskeli Fedai @serhatt :bhr::bhr::bhr: @destere
bilerek ve isteyerek kasten hemde @Maskeli Fedai nin eleneceğini bildiğin halde yalı kazığına bir el atmadın :) suçun çok büyük hogatha ne dersen de maskeli kazması bunu affetmeyecektir :)
ama beni affeder çünkü ben kalbimi dinleyerek oy verdim dişi dururken sapa oy vermem imkansızdı bünyeme tersti :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bilerek ve isteyerek kasten hemde @Maskeli Fedai nin eleneceğini bildiğin halde yalı kazığına bir el atmadın :) suçun çok büyük hogatha ne dersen de maskeli kazması bunu affetmeyecektir :)
ama beni affeder çünkü ben kalbimi dinleyerek oy verdim dişi dururken sapa oy vermem imkansızdı bünyeme tersti :))
Aaa son gün açıldı ayoll fark :A Fark basa bastı yanı ben kullandımda sürekli 1 puanla biri öne geçiyor zaten ben puanlama baslamadan oyumu belirliyorum bu şarkılar eşit benim gözümde 1 tık birini daha kaliteli görmüyorum :A :A :A @Maskeli Fedai @kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Canım çok başarılı bir sezon geçirdik,eline emeğine sağlık :bhr: :bhr: