eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@Arslan Bey in sana mesajı @kerem :A :A :A

Hayırlı olsun. Şarkıcıya göre değil, şarkıya ve şarkıcının performansına göre verdim oylarımı. Üzülmüşse kerem,, bunu bilsin.
1f600.png

Büyük kozlarla geldi hep, hep yüksek verdim. Yalın'ın şarkısı şimdi biraz daha ağır bastı.
1f600.png
kısaca burda @Arslan Bey finalde çaktırmadan @kerem i yolunmuş kaza çevirmek istedim ama yine paçayı kurtardı alamancı demek istemiş :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Gelsinde @Harunnn60 ı yarışmacı yaparız onunda başkanlığını kaldıramaz @destere bu sefer forumdan temelli gider :A :A :A @sokak sanati @xemrexxx
ne @Harunnn60 gagası, ne de alamancı armut, ne de şef oturan tombul... hiçbirini başkanlığın yakınında yöresinde görmek istemiyorum öyle bişey olursa senide onlarla birlikte yakarım hogatha :)
ama görümceğim @mrt-06 i bırakabilirsin ondan zarar gelmez nede olsa kardeşin sanada bir zararı dokunmaz:) öyle orda akvaryumdaki balık gibi otursun sessiz sedasız:) arada bir yemini atıp suyunu değiştiririz yeterli görümceğime:)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
ne @Harunnn60 gagası, ne de alamancı armut, ne de şef oturan tombul... hiçbirini başkanlığın yakınında yöresinde görmek istemiyorum öyle bişey olursa senide onlarla birlikte yakarım hogatha :)
ama görümceğim @mrt-06 i bırakabilirsin ondan zarar gelmez nede olsa kardeşin sanada bir zararı dokunmaz:) öyle orda akvaryumdaki balık gibi otursun sessiz sedasız:) arada bir yemini atıp suyunu değiştiririz yeterli görümceğime:)
Hahaha @xemrexxx kesin yarışmacı olması lazım senin desteğinle şampiyon bile olur ona kıyak geçeceğine eminim :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060
@Arslan Bey in sana mesajı @kerem :A :A :A

Hayırlı olsun. Şarkıcıya göre değil, şarkıya ve şarkıcının performansına göre verdim oylarımı. Üzülmüşse kerem,, bunu bilsin.
1f600.png

Büyük kozlarla geldi hep, hep yüksek verdim. Yalın'ın şarkısı şimdi biraz daha ağır bastı.
1f600.png
"Yani, sonlarda desteğini göremediğim için üzüldüm. Bu şarkıya hadi de, Açık Adres'e kesin tam puan verirsin dedim. Yarı finalde şaşırttın gerçekten ama saolsun hep destek oldun Sertab'a. Finalde de destekleseydin kreması olacaktı ama olmadı. En kısa sürede bekliyoruz foruma seni." Özlettin. :bhr:

@Çiğdem- rencide et @Arslan Bey 'i. Neden Sertab'a vermedin diye. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
"Yani, sonlarda desteğini göremediğim için üzüldüm. Bu şarkıya hadi de, Açık Adres'e kesin tam puan verirsin dedim. Yarı finalde şaşırttın gerçekten ama saolsun hep destek oldun Sertab'a. Finalde de destekleseydin kreması olacaktı ama olmadı. En kısa sürede bekliyoruz foruma seni." Özlettin. :bhr:

@Çiğdem- rencide et @Arslan Bey 'i. Neden Sertab'a vermedin diye. :A
Aaa dahasına karışmam ayoll gelirse yakasına yapışırsın diyecemde daha kim bilir ne zaman gelir 1 yıldan bahsediyordu :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060