MusicSurvivor 6.Sezon 1.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Final puanı alanlar @Toltoyevski @Billy Kane tebrikler:)
@DarkLeqenD sağlık olsun:(
@Çiğdem- ilk haftayı ilk hafta oldukça keyifliydi emeğine sağlık çok iyi sundun:)
tşşkler sende puan ile iyi başladın rafeti hiç sevmem sesi başımı ağrıtıyor ama forum seviyor gibi :A

@Çiğdem- kafasını değil oklavayi kır kafasında.:)))
hogathadan banane daha beter olur umarım :)
ben hala baskan diye açıklıyayım öveyim birde şuna bak ayoll oklavayı hak etti ama yoruldum yarın unutturma bana umut :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
tşşkler sende puan ile iyi başladın rafeti hiç sevmem sesi başımı ağrıtıyor ama forum seviyor gibi :A

ben hala baskan diye açıklıyayım öveyim birde şuna bak ayoll oklavayı hak etti ama yoruldum yarın unutturma bana umut :A :A :A
yarına unutursun nasıl olsa :) hem bir iki güzel kelime söylersem süpürgene atıp dağa kaçırırsın beni :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
"Can verir ya tanrı taşlara, sende bana"

Şirk demişsin bu söze @berkann :A Bence değil tamamen mecaz var şöyle ki zaten tanrının can verdiğini söylüyor, yaratıcı olduğunu inkar etmiyor sadece sende bana derken biraz sıkıntı var gibi ama oda mecaz. Sen benim yaşama sebebimsin gibi bir mecaz kullanılmış yoksa beni yarattın demiyor.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
17 kişi içinden 6.oldum üstelik pek çok isim en güçlü şarkısını koydu :A
işte sılanın etkisi hala devam ediyor:) yani altıncılık eski günlerin hatrına aldığın bir başarı gün geçtikçe daha aşağılara doğru gideceğin kesin gibi :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,583
Puanı
1,061
işte sılanın etkisi hala devam ediyor:) yani altıncılık eski günlerin hatrına aldığın bir başarı gün geçtikçe daha aşağılara doğru gideceğin kesin gibi :)
Sıla ne alaka :A Ayy sus iyice tuhaf tuhaf konuşmaya başladın sende sanki az tuhaf kişilik varmış gibi bir de sen çıktın başımıza :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam tahmin ettiğim gibi en diplerde yerimi almışım :D Neyse bu haftayı atlattık. Gitgide daha çok seveceğiniz şarkılarla karşınıza çıkacağım arkadaşlar :)

Bu tabloda 8 ve üstü puan iyidir :D @Tolstoyevski @OzaN @Bully @denizz19 @ozmoturk @MEnes @FaJi @xemrexxx @destere güzel puanlarınız için teşekkürler :)

Tek tam puanımı veren @Mr.At sana da ayrıca teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061