MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Haftası Oylama Başladı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
farkın çok olmasının biraz haksızlık olucağını düşündüm @destere homurdanıyor ama fok balıkları homurdanarak konusur sonucta biz onunla anlaşırız ayoll :A :A :A
dogru bir hamle.
kiz ben sirf senin yarismanin yarin ilk 1 saatini kacirmamak icin bugun cok yorgun olmama ragmen misafir cagirdim aksama yoksa yarin geleceklerdi. yarin 1 saat özgürce takılırım foruma.
@Bully ede varlığımızı hissettirmiş oluruz.
kiz @vadikızı bildirimlerin hic birine bakmadim sonra niye yazmadim diye merak etme.
şimdi uyumak zorundayim baygın bir haldeyim.
firsat bulunca sonra gelirim.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dogru bir hamle.
kiz ben sirf senin yarismanin yarin ilk 1 saatini kacirmamak icin bugun cok yorgun olmama ragmen misafir cagirdim aksama yoksa yarin geleceklerdi. yarin 1 saat özgürce takılırım foruma.
kiz @vadikızı bildirimlerin hic birine bakmadim sonra niye yazmadim diye merak etme.
çok tşşk cnm hadi sana cicili bicili rüyalar :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Başkanımız @destere 5-2 arası kullanacak bu hafta adaletli oylarıyla ayoll :A

@sokak sanati @Bully @OzaN
seninle küsüm 5-2 yi zorla kabul ettirdin @sokak dümbeleğinin dediği gibi 8-2 olmalıydı :) neyse yani bundan sonra kendine daha adaletli bir başkan bulursun benim için bu son survivor başkanlığı :)

1 versin o zaman. Adama 1 verme şansı tanı:A
beni savunmak için bu kadar çırpındığını gördükçe içim parçalandı valla :) beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum bayağı hislendim şimdi :)

dogru bir hamle.
yanlış hamle işinize gelince nasılda anında yetişiyorsunuz doğru hamle diye :) oysa hogathayı günahın kadar sevmezsin bu sefer türbüşon bu adaletsizlikten faydalanacak diye nasılda yetişmişsin destek için allah sen kahretsin isveçli :) (bak ne kadar sinirlendim ama yinede sana pis demedim :) ) bende büyük gelişme var :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
seninle küsüm 5-2 yi zorla kabul ettirdin @sokak dümbeleğinin dediği gibi 8-2 olmalıydı :) neyse yani bundan sonra kendine daha adaletli bir başkan bulursun benim için bu son survivor başkanlığı :)

beni savunmak için bu kadar çırpındığını gördükçe içim parçalandı valla :) beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum bayağı hislendim şimdi :)

Bugüne kadar destek olan jüriye sahip çıktım sadece. Sadece ben savundum bunlar + puan olur umarım.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen 3 puanlık avantaj yeter ona :A

işine geldi dimi :) 8-2 kullanıcam oylarımı ve hogatha değiştiremeyecek seni göndermek için elimden geleni yapacağım:)

Bugüne kadar destek olan jüriye sahip çıktım sadece. Sadece ben savundum bunlar + puan olur umarım.:A

la ariana için türbüşon zaten tehlike değil senin açından onunla yüz tur karşılaşsan yüzündede ariana zaferle ayrılır sen candandan kolla kendini :)